Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kimse Bilmez 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şok itiraf… Kimse Bilmez 13. son bölüm izle
Kimse Bilmez 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şok itiraf… Kimse Bilmez 13. son bölüm izle
Kimse Bilmez dizisi 13. son bölümüyle ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Ali Sevda'ya aşkını ilan ediyor, Sevda şaşkınlığını gizleyemiyor. Yeni bölümde neler olacağını merak eden seyirciler için yayınlanan 14. yeni bölüm fragmanı ipuçları taşıyor. İşte Kimse Bilmez 14. bölüm fragmanı ve son bölüme dair ayrıntılar...
Magazin 10 Eylül 2019 - 22:59

Kimse Bilmez dizisinin 13. son bölümünde; Ali ve Sevda aralarındaki yanlış anlaşılmayı sürpriz bir şekilde aşarlar. Ali, Sevda’ya aşkını ilan eder. İkili evlilik kararı alırken Uygar, Köksal’ın sırrının peşindedir. Uygar, Ali ve Sevda’nın birlikteliğini engelleyebilecek mi? Kimse Bilmez’in heyecan dolu son bölümünün ardından Kimse Bilmez 14. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

KİMSE BİLMEZ 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KİMSE BİLMEZ FRAGMAN

KİMSE BİLMEZ 13. SON BÖLÜM İZLE

Ali’ye gelen sürpriz telefonsa Pilot’tan haber vermektedir. Ali kardeşini bulabilecek mi? Öte yandan Pilot, sonunda Duygu’ya açılır. Ancak Duygu Pilot’u artık hayatında istememektedir. Pilot, Duygu’ya kendini affettirebilecek mi? Pilot’un düşmanı Mert’se Pilot’u öldürmek için fırsat kollamaktadır. Pilot, bir anda kendini namlunun ucunda bulur ve vurulur…

Ali ve Pilot, Ali’nin zekası sayesinde Takacı’nın tuzağından kurtulur. Ama Vedat’ın beklenmedik hamlesi, Pilot ve Vedat’ın kaçak duruma düşmesine neden olur. Pilot, bir yandan polisten kaçarken bir yandan Duygu’yla görüşmeye devam eder. Pilot durumunu Duygu’dan saklamayı başarabilecek mi? Öte yandan Ali ve Sevda sahte evlilikleri sayesinde birbirlerine yaklaşırken, Uygar onları ayırmak için korkunç bir plan kurar. Ali ve Sevda, Uygar’ın planı karşısında ne yapacak?

Son güncelleme: 08:04 - 11.09.2019