Kimse Bilmez 2. yeni bölüm fragman yayınlandı! Kimse Bilmez 1. bölüm izle

Yaz sezonunun yeni dizileri yayın hayatına birer birer başlıyor. Kimse Bilmez dizisi de ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Reytingleri şimdiden merak konusu olan Kimse Bilmez dizisinin başrollerinde Keremcem, Engin Hepileri ve Sevda Eğilmez yer alıyor. Seyirciler birinci bölümün ardından "Kimse Bilmez 2. yeni bölüm fragman yayınlandı mı?" sorusunun yanıtını araştırıyordu ve fragman geldi.

Kimse Bilmez dizisinin 1. bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Sevda Eğilmez, Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal, Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor. İşte Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı…

KİMSE BİLMEZ 1. BÖLÜM İZLE

KİMSE BİLMEZ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya'dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda'nın kaçışı Ali Hüroğlu'nun evinde sonlanır.

Yaptığı iyiliklerle “Ali Hoca” olarak ünlenen Ali’nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar'ın, Sevda'dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar'ın planlarında yüzünden, Ali'nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda'nın Ali'ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda'yı Ali'ye imkansız kılmaktadır.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİNİN KONUSU

Yıldız olma hayalleri kuran güzel Sevda ile esrarengiz bir geçmişe sahip olan Ali'nin sıra dışı aşk hikayesi Kimse Bilmez'in konusu. Bu ikilinin yolları bir şekilde kesişiyor. Sevda, kendi kardeşini mafyadan kurtarmak isterken Ali ise yıllardır kayıp olan kardeşini aramaktadır. Ortak yönleri ile Sevda ile Ali'nin yakınlaşmaları, birbirlerine aşık olmaları uzun sürmüyor. Fakat karşılarında mafya Pilot ve Uygar ile birlikte uzun zamandır saklanan bir sır engel olarak duruyor.