Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kimse Bilmez 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali, Uygar’ı vuruyor! Kimse Bilmez 25. son bölüm izle
Kimse Bilmez 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali, Uygar’ı vuruyor! Kimse Bilmez 25. son bölüm izle
Kimse Bilmez 25. son bölümüyle ATV ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümünde; Ali'yi öldürmek için plan hazırlayan Uygar, onun en özel gününü kana bulamayı başarmıştır. Kimse Bilmez 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şenal'ın yer aldığı Kimse Bilmez 25. son bölüm izleme linki...
Magazin 8 Aralık 2019 - 23:34

Kimse Bilmez dizisinin son bölümünde; Ali yerine onun canı kadar çok sevdiği Hüdaverdi, kurşunun hedefi olarak hastaneye kaldırılır. Hüdaverdi’nin vurulması herkesi yasa boğar. Ağır yaralanan Hüdaverdi ölecek mi? Babasının katilinin peşine düşen Vedat, Pilot’a rağmen intikam peşindedir.

KİMSE BİLMEZ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KİMSE BİLMEZ 25. SON BÖLÜM İZLE

Ali’yi affetmeyi bir türlü kabullenemeyen Vedat nasıl bir yol izleyecek? Hüdaverdi’yi vuran Uygar artık çok ileri gitmiştir. Ali her şeyi göze alarak Uygar’ın peşine düşer. Ali tam Uygar’ı yakalamışken Kurtbey çıka gelir.

Kurtbey’in varlığından güç alan Uygar, tam Ali’yi vuracakken planı terse çıkar. Ali, Uygar’dan sonsuza kadar kurtuldu mu? Pilot, babam dediği kişiyi öldüreninin kardeşi Ali olduğunu öğrenecek mi? Kurtbey’in yıllardır sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

Son güncelleme: 08:17 - 09.12.2019