Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali ile Sevda yakınlaşıyor! Kimse Bilmez 3. yeni bölüm fragmanı/ön izleme yayınlandı! Kimse Bilmez 2. son bölüm izle
Ali ile Sevda yakınlaşıyor! Kimse Bilmez 3. yeni bölüm fragmanı/ön izleme yayınlandı! Kimse Bilmez 2. son bölüm izle
Kimse Bilmez 3. yeni bölüm fragmanı/ön izleme yayınlandı. Kimse Bilmez dizisi 2. son bölümü ile ATV'de ekranlara geldi. Dizinin başrollerinde; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal yer alıyor. Son bölümde Ali ile Sevda yakınlaşıyor. İşte dizi hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 18 Haziran 2019 - 23:01

Kimse Bilmez 3. yeni bölüm fragmanı/ön İzleme yayınlandı. Kimse Bilmez dizisi yaz sezonu boyunca yeni bölümleriyle ATV ekranlarında olacak. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Keremcem, Kimse Bilmez ile yeniden ekranlara dönerken, Özgü Kaya’yı ilk kez başrolde izleyeceğiz. İşte Kimse Bilmez 2. son bölüm izle…

KİMSE BİLMEZ 2. SON BÖLÜM İZLE

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda’yla birlikte Ali’nin yurttan hocası olan Tuğrul Baba’nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir. Üstelik Uygar, Ali’nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Uygar, Ali’yi bulmak için Hüdaverdi’yi konuşturmaya karar verir. Ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Pilot’un Duygu’ya aşkı ilerlerken Duygu, Sevda’yı Ali’nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle Ali’yi büyük bir tehlikeye sürükler. Ali, Pilot ve Uygar’la yeniden karşı karşıya gelip tövbesini bozmanın eşiğine gelir. Öte yandan, Ali’nin, Sevda’yı evine bırakması kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır.

Son güncelleme: 08:34 - 19.06.2019