Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kimse Bilmez 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 4. son bölüm izle
Kimse Bilmez 5. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 4. son bölüm izle
Kimse Bilmez dizisinin 4. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri'nin yer aldığı dizide, Sevda ile Ali'nin sıradışı hikayesi işleniyor. İşte Kimse Bilmez dizisinin yeni bölüm fragmanı...
Magazin 2 Temmuz 2019 - 22:43

Kimse Bilmez dizisinin 4. son bölümünde; Ali, Sinan’ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda’nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda’nın Ali’ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür. Ali önce nezaretten çıkmalı, sonra kendisini aklamalıdır.

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

KİMSE BİLMEZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KİMSE BİLMEZ 4. SON BÖLÜM İZLE

Ali’yle Sevda’yı ayırmayı başarmış olan Uygar’sa, Sevda’ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal’ın Ali’den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar. Ali’yse, Sinan’ı vuran Kepçe’nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi?

Öte yandan, Pilot Sinan’ı vuranın Ali olduğunu düşünmektedir. Bundan dolayı Ali’nin peşine düşmüştür. İki kardeş, kardeş olduklarından habersiz ölümüne bir kavgaya tutuşur. Ali ve Pilot kardeş oldukları gerçeğini öğrenebilecekler mi? Bütün bunlar olurken Köksal’ın Hayriye’ye yaptığı itiraf her şeyi değiştirecektir.

Son güncelleme: 12:29 - 06.07.2019