Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı izle: ‘O zaman evlenmiyoruz’

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne'nin evliliği zora giriyor. Defne anneannesini ezip geçmek istemiyor.

Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı izle: ‘O zaman evlenmiyoruz’

Star TV’nin her cuma reyting rekorları kıran kıran romantik dizisi Kiralık Aşk’ın 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne barıştı barışmasına ama ortada çok büyük bir kriz var!

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM 2. FRAGMANI

“O ZAMAN EVLENMİYORUZ”

Türkan Hanım’ın Ömer ve Defne’nin evliliğine karşı çıkmasıyla iki aşığın evliliği zora giriyor. Defne “Ben anneannemi ezip geçemem.” derken Ömer “Dalga mı geçiyorsun!” diyerek tepki gösteriyor. Israrından vazgeçmeyen Defne’ye Ömer daha fazla dayanamıyor ve “O zaman evlenmiyoruz!” diyor.

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM 1. FRAGMANI

“EVLENMİYORSUNUZ!”

Ömer ve Defne’nin barışmasından sonra iki aile tekrar Defnelerin evinde bir araya geliyor. Burada her şey çok iyi giderken Ömer, Koriş’in “Evlenmiyorsunuz, düğün iptal!” sözleriyle neye uğradığını şaşırıyor. Çünkü Türkan Hanım yaşanan bir olaydan sonra çok fena kızıyor ve Defne’yi Ömer’e vermekten vazgeçiyor.

ÖMER DEFNE'Yİ KAÇIRIYOR

Türkan Hanım’ın bu kararının ardında kolları sıvayan Ömer, hemen Defne’yi kaçırmak için harekete geçiyor. Ömer’in gelişine anlam veremeyen Defne ne olduğunu sorunca Ömer ise “Anneannen vermiyor ben de kaçırıyorum Defne” cevabını veriyor.

Kiralık Aşk’ın 52. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Kiralık Aşk yeni bölümünü Star TV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM

Loading...