Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler final bölümü fragmanı yayınlandı! Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Kırgın Çiçekler final bölümü fragmanı yayınlandı! Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin gözlerinde yaşı eksik etmeyen Kırgın Çiçekler dizisinin ekran yolculuğu sona eriyor. Kırgın Çiçekler final bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Kırgın Çiçekler'in merak edilen final fragmanı...
Magazin 6 Mart 2018 - 18:00

Kırgın Çiçekler final yapıyor. İzleyiciler merak ediyor: Kırgın Çiçekler ne zaman final yapacak? Yetimhane kızlarının hayatını konu alan fenomen dizi Kırgın Çiçekler, 113. Bölüm’de izleyiciye veda ediyor. Her Pazartesi atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncuları ve ekibi veda yemeğinde bir araya geldi.

KIRGIN ÇİÇEKLER FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Kırgın Çiçekler, 113. final bölümü ile 12 Mart Pazartesi günü yayınlanacak. Dizide yetişme yurdunda yetişen 5 genç kızın , dağılan aile yuvalarının Kırgın Çiçekleri’nin öyküsü anlatılıyordu.

 

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP’in üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı Kırgın Çiçekler dizisinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Hazar Motan, Mehmet Aykaç, Arif Diren, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat ve daha birçok oyuncu yer alıyor.

atv’nin organize ettiği, kanal yöneticilerinin de katıldığı yemekte tüm oyunculara teşekkür plaketleri takdim edildi. Bir yandan eğlenirken diğer yandan veda etmeninin hüznünü yaşayan oyuncular, hep birlikte anı fotoğrafları çektirdi. Tüm ekip birlikte pasta keserken yeniden bir araya gelmeyi dilediler.

SON BÖLÜM İZLE
SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahçenin kazılmasıyla Yavuz’un cesedinin orada olmadığı anlaşılır. Kader paniğe kapılarak Yavuz’un yaşadığını iddia eder. Kızlar korku içinde kalır. Ali olayın iç yüzünü öğrenerek, kızları teslim olmaları için ikna eder. Kızlar hamile olduğu için Songül’ü olayın dışında tutarlar. Herkes sevdikleriyle vedalaşırken, Songül’ün kardeşlerini hapse göndermeye niyeti yoktur.