Sözcü Plus Giriş

Kırmızı halının kraliçesi sokaklarda! Görenler tanıyamadı…

Kırmızı halının kraliçesi Blake Lively bu halde görenler tanıyamadı. O kırmızı halıya bir çıkıyor, diğer herkesten rol çalıyor. Ünlü oyuncuyu bu halde görüp de uzun uzun bakanlar bile kim olduğunu çıkaramadı.

null
Güncellenme: 22:38, 07/11/2017
Kırmızı halının kraliçesi sokaklarda! Görenler tanıyamadı…

Sinemanın iddialı oyuncuları, her zamankinden çok farklı görünümlere büründükleri rolleri daha çok seviyorlar. Bunlara yeni bir halka daha eklendi.Hollywood’un günümüzdeki en güzel kadın oyuncularından biri olarak kabul edilen Blake Lively, yeni filmi The Rhythm Section için tanınmayacak kadar değişti.

30 yaşındaki oyuncu, yeni filminin çekimleri için İrlanda’nın Dublin kentinde bulunuyor. Önceki gün filmin dış sahnelerinden birinin çekimi yapıldı.

Güzel oyuncu; Reed Morano’nun yönetmenliğini üstlendiği filmde, ailesini esrarengiz bir uçak kazasında kaybettikten sonra hayatının geri kalanını bunun gerçek sebeplerini bulmaya adayan Stephanie Patrick karakterini canladırıyor.

blake2

Blake Lively, filmin bazı sahneleri için bir evsiz kılığına büründü. Çekim arasında rolünün gerektirdiği kıyafetle sokakta gezinen ünlü oyuncuyu o haliyle hiç kimse tanıyamadı.

İngiliz gerilim yazarı Mark Burnell’ın dört romandan oluşan Stephanie Patrick serisinden uyarlanan filmde Blake Lively’ye Jude Law ve Nasser Memarzia’nın da aralarında bulunduğu bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
blake3