Kırmızı Oda 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Alya, kliniği birbirine katıyor!

Kırmızı Oda dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk bölümle büyük ilgi gören Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanında, doktor hanımın kliniğine gelen Alya'nın agrasif tavırları dikkat çekiyor. İşte Kırmızı Oda 2. bölüm 2. fragmanı...

Kırmızı Oda 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Alya, kliniği birbirine katıyor!

Kırmızı Oda’nın 11 Eylül’de yayınlanacak 2. bölümü öncesinde bir fragman daha yayınlandı. Dizinin son fragmanında Alya karakterine Melisa Sözen hayat veriyor. İşte Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı…

KIRMIZI ODA 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

İntiharın eşiğindeyken kızı tarafından kurtulan Meliha, acı dolu hayatını doktor hanıma anlattı. Konuştukça ekran başındakileri hüzne boğan Meliha, konuşarak az da olsa dertlerine çare bulmayı başardı. Bölümdeki bir konu ise Mehmet ve Nesrin’in ilişkisiydi. Paranoid bozukluk hastalığı bulunan Mehmet, eşine uyguladığı şiddeti doktor hanıma anlattı.

KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir “Kırmızı Oda ”nın ilk bölümünün konukları!