Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kişinin yaşına ve yaşam kalitesine göre analiz
Kişinin yaşına ve yaşam kalitesine göre analiz
Yaklaşan yılbaşı, yeni yıl için yeni kararlar ve heyecanlar hepimizi sarmaya başladı bile. Yeni yıl kutlamaları, davetler, derken herkes daha iyi ve genç görünmek istiyor. Yeni yıla daha sağlıklı bir ciltle girmek ve ameliyatsız yapılabilecek pratik estetik uygulamalar herkese kolaylık sağlıyor.
Magazin 19 Aralık 2017 - 09:47

Hem gündelik hayatta hem de davet ve organizasyonlarda daha dinamik ve aktif görünmek mümkün.

“İLK YÖNTEM ANALİZ”

Dr. Emre Üregen; ‘Bu taleplerle kapımızı çalan hastalara ilk uyguladığımız yöntem yüz ve ciltlerinin analizi oluyor. Kişinin talebine, ihtiyacına yönelik, yaşına ve yaşam biçimiyle uyumlu tedavi ve güzellik önerilerinde bulunuyoruz. Kısa sürede yüz güldürücü işlemler ise botoks ve dolgu işlemleri oluyor' dedi.

“BOTOKS AÇISIZ VE AĞRISIZ BİR YÖNTEM OLDUĞU İÇİN TERCİH EDİLİYOR”

Botoks ve dolgu işlemleri kısa sürede etkisini gösterip acısız ve ağrısız yöntemler olarak biliniyor. Botoks ciltte kırışıklıkları azaltarak yüzde ışıltıya sebep oluyor ve aynı zamanda, gündüzleri doğal bir görünüme kavuşurken, geceleri de makyaj ile daha etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz

Son güncelleme: 15:48 - 19.12.2017