Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 27. Haftanın Finali bölümünde Nur Erkoç elendi
Kısmetse Olur 27. Haftanın Finali bölümünde Nur Erkoç elendi
Kanal D'nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur, Seda Akgül'ün sunumuyla 27. Haftanın Finali bölümüyle dün akşam sevenlerini ekranlara kitledi.
Burcu ÖZEN
Magazin 11 Nisan 2016 - 08:25

Kanal D’nin sevilen evlilik yarışması Kısmetse Olur’un dün akşam yayınlanan 27. Haftanın Finali bölümünde elenen isim herkesi şoke etti.

  

Seda Akgül’un sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur evine bu hafta bir gelin adayı veda etti. Ayça ve Emre’nin birinci olduğu haftada. Çeki alan ismin kim olduğu merak konusuydu. Çeki alanın evini koruyacağı programda, haftalar boyunca birinci olan Nur ve sevilen damat adayı Murat elenmesi yönünde en çok oyu alan adaylar oldu. 10 bin liralık çekin damat adayı Emre’ye gitmesiyle eve veda eden haftalarca birinci olan gelin adayı Nur oldu.

Nur’un elenmesiyle eve daha önce veda eden ve Tankut’la tanıma yolunda olan Daniela girdi. Daniela’nın tekrar eve girmesi, şuan evde Tankut’u tanımaya çalışan Cansu için tehlikeli olacak. Daniela ve Tankut’un hesaplaşması tüm haftaya damgasını vuracak.

Nur Erkoç’un elenmesi üzerine hayranları Türkiye Twitter gündeminde #NurErkocYoksaYokuz hashtagi ile trend oldu. Gelin adayının hayranları sosyal medyadan isyan etti.

Son güncelleme: 08:54 - 11.04.2016