Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 29. haftanın finalinde kim elendi?
Kısmetse Olur 29. haftanın finalinde kim elendi?
Kısmetse Olur'un 29. hafta final bölümünde eve veda eden isim kızlar evinden oldu.
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Nisan 2016 - 07:56

Kanal D’nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur, 29. haftanın final bölümüyle dün ekranlara geldi. Gecenin finalinde kızlar evinden bir gelin adayı elenirken, yeni bir gelin adayı da gelmiş oldu.

  

Eve birkaç hafta önce, Daniela’nın elenmesiyle giren gelin adayı Cansu, Daniela ile tanıma yolunda olan Tankut’u tanımak istediğini söylemişti. Ancak Daniela’nın sonraki haftalarda eve 3. kez tekrar girmesiyle Cansu, saf dışı kaldı ve Tankut ile Daniela aşkı, daha da güçlendi. Hatta bu aşk, ikisine de halk oylamasında birincilik getirdi.

Dün yayınlanan bölümde çeki Daniela’nın mı, Tankut’un mu alacağı merak konusuyken; eleme potasındaki isim Cansu oldu. Çeki kazanan Tankut, erkekler evini korurken; kaybeden Daniela’nın olmasıyla Cansu eve veda etti.

EVE GİREN GELİN ADAYI AYCAN

Cansu’nun elenmesiyle eve giren gelin adayı Aycan oldu. Erkekler evinde Hazal’ı yapmacık bulduğunu söyleyen Aycan’a Emre’nin tepkisi büyük oldu. İkili arasında çıkan gerginliği diğer damat adayları engellemeye çalıştı.

Son güncelleme: 10:37 - 25.04.2016