Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 398. bölüm fragmanı izle: (4 Nisan)
Kısmetse Olur 398. bölüm fragmanı izle: (4 Nisan)
Kısmetse Olur 398. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Emre ve Şehmus arasında büyük bir gerilim yaşanıyor ve taraflardan birisi 2 uyarı birden alıyor.
Magazin 3 Nisan 2017 - 18:17

Kanal D’nin kavgaları ve tansiyonu eksik olmayan yarışma programı Kısmetse Olur’un 398. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Emre ve Şehmus arasında çok büyük bir kavga yaşanıyor. Şehmus 2 uyarı birden alıyor.

Gelinler evinde Yağmur ve Tuğçe arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Tartışmanın görüntüleri ise damatlar evine veriliyor. İzlediklerinden sonra deliye dönen Emre, soluğu gelinler evinde alıyor. Diğer damat adayları her ne kadar Emre’yi durdurmak istese de bunu başaramıyor.

Gelinler evine bir hışımla giden Emre, Tuğçe’yi yanına alarak savunmaya başlıyor. Yağmur’u karşısına alan Emre sesini yükseltmeye başlayınca durum Şehmus’a da yansıyor. Yağmur’a bağırdığı için Emre’yle ters düşen Şehmus, onun karşısına çıkıyor. Emre ise öfkesini kontrole demiyor ve ikili arasında büyük bir kavga boy gösteriyor. Bu tartışma ise damatlar evine ihtar getiriyor. Seda Akgül, Şehmus’un iki uyarı birden aldığını açıklıyor. Peki bu durum damatlar evindeki dengeyi değiştirecek mi? Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

KISMETSE OLUR 398. BÖLÜM FRAGMANI