Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 399. bölüm fragmanı izle: (5 Nisan)
Kısmetse Olur 399. bölüm fragmanı izle: (5 Nisan)
Kısmetse Olur 399. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde programa aşıkların birbirlerine ettiği iltifatlar damga vuruyor.
Magazin 4 Nisan 2017 - 19:09

Kısmetse Olur 399. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde çiftlerin birbirlerine ettikleri iltifatlar ve söyledikleri güzel sözler evde samimi bir ortam yaratıyor.

Kısmetse Olur’da kırmızı odadan aşk kokuları gelmeye başlıyor. Emre ve Tuğçe romantik bir kırmızı oda geçiriyor. Birbirlerini tanımaya başlayan ikili arasında sıcak bir sohbet geçerken, itiraflar da peş peşe gelmeye başlıyor. Tuğçe, “Kırmızı da giydim, kırmızı odadayım, seninleyim… Daha ne olsun?” diyerek duygularını ifade etti. Emre ise duydukları karşısında mutlu oluyor. Tuğçe’nin kırmızı odadan mutlu dönmesi ise gelin adaylarının aklına, Emre’yle bir ilişkiye başladıkları yönünde bir düşünce getiriyor.

Aycan ve Onur çifti ile Kemal ve Melis çifti de romantik bir kırmızı oda günü geçiriyor. Melis, gün geçtikçe Kemal’e olan sevgisinin artış gösterdiğini söylüyor. Onur ise Aycan’a, “Sana olan sevgim her şeyin, herkesin önüne geçer” diyerek aşkını bir kez daha ilan ediyor…

KISMETSE OLUR 399. BÖLÜM FRAGMANI