Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 401. bölüm fragmanı izle: (7 Nisan)
Kısmetse Olur 401. bölüm fragmanı izle: (7 Nisan)
Kısmetse Olur 401. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde evin bahçesinin tam ortasına gong mekanizması kuruluyor ve gong çalışıyor.
Magazin 7 Nisan 2017 - 09:35

Kanal D’nin evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’da büyük gün geldi çattı. Büyük final için geri sayım başladı. Yeni bölüm fragmanında Kısmetse Olur evinde gong çalıyor. Gongun çalması ise bundan sonra evden hiç bir adayın elenmeyeceğinin habercisi oluyor. Peki bundan sonra adayları neler bekliyor? Adaylar arasında çıkan tartışmaların sebebi ne? Aycan’ın hangi sözü Didemin tepkisine neden oldu? Gong çaldıktan sonra dengeler değişecek mi?

KISMETSE OLUR 401. BÖLÜM FRAGMANI

ŞEYMUS DİSKALİFİYE OLDU

Kısmetse Olur’da sular durulmuyor! Önceki gün programda Yağmur’la tartışan damat adayı Şehmus, program çıkışında da tartışmaya devam etti. Onu sakinleştirmeye çalışan gelin adayı Yağmur’a sözlü şiddet uygulayan ve sonrasında da fiziksel şiddete teşebbüs eden Şehmus hakkında karar verildi. Seda Akgül, Şehmus’un bu davranışından sonra bir daha Kısmetse Olur evinde olamayacağını söyledi.