Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 409. bölüm fragmanı izle: (19 Nisan)
Kısmetse Olur 409. bölüm fragmanı izle: (19 Nisan)
Kısmetse Olur 409. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Akın'ın Rabia'yla arkadaş kalmak istemesiyle birlikte evde işler de karışıyor.
Magazin 19 Nisan 2017 - 08:01

Kısmetse Olur 409. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Akın’ın Farima’ya yeşil ışık yakması ve Rabia’ya mesafeli durması evi karıştırıyor.

KISMETSE OLUR 409. BÖLÜM FRAGMANI

Akın hakkında ileri sürülen iddialar evi karıştırdı! Rabia ile Akın arasında boy gösteren gerginliklerin asıl sebebi Farima mı? Akın neden İlkay ve Melis’e karşı cephe aldı? Akın, Farima’dan ışık görse onunla mı olacaktı?

Kısmetse Olur’da Akın ve Rabia tartışması farklı bir boyuta doğru gitmeye başladı. Melis İlkay’la yakınlaşmaya başladıktan sonra Akın’ın her ikisine birden mesafe koyduğunu söyledi. Rabia ile yeniden karşı karşıya gelen Akın ise tüm söylentileri kulak arkası edip onunla konuşmaya karar verdi. Akın, Rabia’ya arkadaş kalmak istediğini ve diğer türlü olursa zorlanacaklarını söyledi. Akın’ın bu sözlerinden sonra ağlamaya başlayan Rabia, ona ümit verdiğini sonrada vazgeçtiğini söyledi.

Didem ve Adnan’ın Farima ile Akın’ın arasını yapma çalışmaları ise Melis’i rahatsız etti. Melis, bir zamanlar Didem’in Farima’yı kıskandığını hatırlatarak, şimdi neden ona böyle bir şey yapmaya çalıştığını sorguladı.