Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 411. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 411. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 411. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan ile Emre arasında ipler kopuyor.
Magazin 21 Nisan 2017 - 09:02

Kanal D’nin öğlen kuşağında en çok seyredilen evlilik programı ola Kısmetse Olur’un 411. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde eski dostlar Adnan ile Emre arasında büyük bir gerilim yaşanıyor.

Evde eski dostluklar tek tek bitmeye başlıyor. Eve geldiği günden bu yana Emre ve Adnan arasındaki soğukluk sonunda gün yüzüne çıkıyor. Emre, Adnan’ın eskisi gibi olmadığını ve değiştiğini söylüyor. Adnan ise değiştiğini kabul ederek, dostluğunu bitirmeye hazır olduğunu ifade ediyor. Emre ile tartışmaya başlayan Adnan ona, “Seninle muhattap dahi olmak istemiyorum” diyerek bahçeye çıktı. Emre ise Adnan’ın dostluğunu bu kadar kolay bititrmesi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Gelinler evinde de Adnan’ın son zamanlardaki sessizliği ve arkadaşlarına olan davranışları dikkat çekmeye başlamıştı. Adnan’la eski dost olan Melis, Adnanve Didem’in kendilerinden başka güçlü aday olmasını istemediklerini iddia etti. Adnan’ın geçen sezon da Melis ile hem Cansel’in hem de Batuhan’ın arasını bozduğunu da sözlerine ekledi. Peki evdeki dengelerin bir anda alt üst olmasının sebebi ne? Finalin yaklaşıyor olması adayları ne yönde etkiledi?

KISMETSE OLUR 411. BÖLÜM FRAGMANI