Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 416. yeni bölüm fragmanı izle: Onur ve Aycan nişanlanıyor
Kısmetse Olur 416. yeni bölüm fragmanı izle: Onur ve Aycan nişanlanıyor
Kısmetse Olur 416. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Onur ve Aycan nişanlanıyor. Nişan törenine özel şarkıcı Metin Şentürk, programa konuk oluyor.
Magazin 27 Nisan 2017 - 19:31

Kanal D’nin ve ekranların sevilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 416. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Onur ve Aycan nişanlanıyor. Nişan yüzüklerini ise Batuhan ve Nur takıyor. Nişan bölümüne özel olarak ise Metin Şentürk şarkılarıyla eşlik ediyor.

Kısmetse Olur’da Metin Şentürk sürprizi yaşanıyor. Evin sevilen çiftlerinden Onur ve Aycan’ın nişan yüzükleri takılıyor. Kısmetse Olur evinde heyecanlı ve romantik dakikalar yaşanmaya başlıyor. Onur ve Aycan’ın yüzüklerini takan sürpriz ismin diğeri de Nur ve Batu çifti oluyor. Uzun zaman sonra Nur’u gören Melis duygulanıyor. Geçen sezondan onlarla arası açık olan ve şimdi görünce bir anda eski günlerini hatırlayan Melis, Nur’dan özür diliyor.

KSIMETSE OLUR 416. BÖLÜM FRAGMANI