Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur evinde şok eleme
Kısmetse Olur evinde şok eleme
Kısmetse Olur'un bugünkü fragmanında, Seda Akgül bazı isimlerin evden ayrılacağını açıklıyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 1 Nisan 2016 - 09:20

Kanal D’nin popüler evlilik programı ‘Kısmetse Olur’ çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. 5 Ekim’de başlayan programda sona yaklaşmaya çok az kaldı. Programın dün yayınlanan fragmanında, sunucu Seda Akgül, bazı yarışmacılara ‘evde evlenecekleri kimsenin olup olmadığını’ soruyor. Bu soruyu olumsuz yanıtlayan adayların evden ayrılacağını açıklamasıyla herkesi şoke ediyor. Bakalım bugün yayınlanacak bölümde neler olacak?

Tankut-Adnan-Semih

 

  

İlk etapta 7 damat, 7 gelin adayı evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Adayların 12 saatini ayrı evlerde geçirdiği programda bugüne kadar ne aşklar, ne kavgalar ve sürprizler yaşandı. Yaklaşık 6 aydır devam eden programın şüphesiz ki en büyük aşkı; Ayça ve Emre’nin aşkıydı… ‘Ayem’ olarak adlandırılan çiftin büyük aşkı, Ayça’nın eski nişanlısıyla görüntülenmesinin ardından son buldu. Şimdi Emre yoluna Hazal ile; Ayça ise Batuhan ile devam ediyor.

Batuhan-Ayça

EVİN POPÜLERLERİ

Kısmetse Olur’un kızlar evinde Ayça, Cansel, Cansu, Hazal, Mehtap, Melis, Nur ve eve yeni gelen gelin adayı Seray bulunuyor. Ancak en gözde gelin adayı, samimi tavırlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ayça… Ayça’yı destekleyenler eve çiçekler ve hediyeler yağdırıyor. Damatlar evinde ise, Adnan, Batuhan, Ali, Emre, Eser, Murat, Semih ve Tankut yarışıyor. Damatlar arasında ise gelin adayları arasında en popüler isim Semih… Nur’la ilişki yaşayıp ayrılan Semih’e Melis de talip…

Eser-Cansel

EVİN ÇİFTLERİ

Evin en uzun soluklu ilişkisi Cansel ve Eser’in ilişkisi… Hatta çift kendi aralarında nişanlandı. Onun dışında Emre-Hazal ve Batuhan-Ayça aşkı da yeni ama hızla yükselen ilişkilerden… Murat’la ilişkisini noktalayan Mehtap, Ali ile tanıma yolunda… Melis ve Nur’un adayı yok; Cansu Tankut’u, Seray ise Adnan’ı tanımak istiyor.

Emre-Hazal

ŞOK ELEME

Programın bugünkü fragmanında şok gelişmeler yaşanıyor! Seda Akgül, bazı yarışmacılara ‘evde evlenecekleri kimsenin olup olmadığını’ soruyor ve daha sonra evden ayrılacak olan adayların ismi açıklanıyor!

Son güncelleme: 09:38 - 01.04.2016