Sözcü Plus Giriş

Kısmetse Olur evinde şoke eden ölüm haberi

Kısmetse Olur 353. bölüm fragmanında gelin adayı Merve'yi şoke eden ölüm haberi geliyor. Eve gelen zarfta Merve'nin babasının yaşamını yitirdiği yazıyor.

Güncellenme: 07:00, 08/02/2017
Kısmetse Olur evinde şoke eden ölüm haberi

Türk televizyon tarihinde reyting uğruna yapılmayan bir tek bu kalmıştı. Kanal D’nin her gün yayınlanan evlilik yarışma programı ‘Kısmetse Olur’da yarın şoke eden bir olay ekrana gelecek. Gelin adaylarından Merve, yarışma esnasında eve gelen zarfla hayatının en acı haberini alacak ve babasının vefat ettiği bilgisi kameralar önünde kendisiyle paylaşılacak. Henüz ekrana gelmeyen bölümün tanıtımı dün akşam saatlerinde medyaya servis edildi. Evlilik programlarının siyasetçilerin de gündeminde olduğu ve tepkilerin yoğunlaştığı bu günlerde bir ölüm haberinin dahi reyting unsuru olarak kullanılmasına duyarlı seyircilerin tepki göstermesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

DİĞER ADAYLAR DA KAHROLUYOR

Zarfın okunmasının ardından Merve gözyaşlarına boğulurken diğer gelin ve damat adayları da neye uğradığını şaşırıyor.

MERVE KOVANCI KİMDİR?

Merve Kovancı, 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Boğa burcu olan Merve, şu an çalışmıyor. Akın'a talip geldiğini açıklayan yeni gelin adayı daha önce “Bugün Ne Giysem” adlı moda programında da boy göstermişti. Merve programa başvurduğunda babasının hasta olduğunu ve ona kendisinin baktığını söylemişti.

Yayınlanma Tarihi:17:45,