Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı: (29 Nisan)
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı: (29 Nisan)
Kısmetse Olur'un 29 Nisan tarihli haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Didem ile Aycan arasındaki çekişme Onur ile Adnan'ın arasını açıyor.
Magazin 28 Nisan 2017 - 17:16

Kanal D’nin heyecan ve aksiyon dolu yarışma programı Kısmetse Olur’un 29 Nisan tarihli fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Melis ile Didem arasında büyük bir tartışma yaşanıyor. Melis, Didem’in Onur ve Aycan ilişkisine zarar verdiğini belirtiyor ve kavga iyice büyüyor. Bu tartışma sonucu Onur ve Adnan arasında da kavga başlıyor.

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİ FRAGMANI

Adnan-Didem ve Onur-Aycan çiftleri arasındaki husumet daha da büyüyor. Gong çalmadan evdeki dengelerin bir anda alt üst olması diğer adayları da etkiledi. Melis, Didem ve Adnan’a karşı aldığı tavırla dikkat çekti.

Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde evde adaylar arasındaki anlaşmazlıklar gün geçtikçe büyüyor. Kısmetse Olur’un en iyi anlaşan çiftlerin OnAy ve AdDid arasındaki buzlar erimek bilmiyor. Son zamanlarda araları bozuk olan yakın dostluklar bir bir bitme aşamasına geliyor. Melis ve Adnan dostluğunun sona ermesinin ardından, Melis Didem’e karşı da cephe alıyor.