Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı izle: Kim elenecek?
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı izle: Kim elenecek?
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'da bu hafta kimin eleneceği merak konusu olurken her zaman olduğu gibi tartışmaların ardı arkası kesilmiyor.
Magazin 3 Şubat 2017 - 15:05

Kanal D’nin soluksuz takip edilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 4 Şubat tarihli haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’da bu hafta yine bir veya birkaç kişi yarışmaya veda edecek. Yalnız eleme öncesi yine programa tartışmalar damga vuracak.

AKIN MERVE’YE YÜKLENDİ

Eve girdiği ilk günlerde Akın’a olan ilgisini belli eden Merve’ye Akın’dan ilginç bir tepki geliyor. Damat adayı, gelin adayının iyi bir rol yeteneğinin olduğunu ima ederek, “Merve haftaya üçüncü filmiyle geliyor! “Yalancı Bahar 3″ beyazperdede” diyerek tepkisini ortaya koyarken diğer gelin adayları bu tespite hak vererek kahkahalar atıyor. Öte yandan Didem’le arası açık olan Adnan yapılan eleştirilere ateş püskürüyor ve huzursuzluk çıkması durumunda sevdiği kadını alıp çıkacağını söylüyor.

Kısmetse Olur haftanın finali ile 4 Şubat Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİ FRAGMANI