Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da Hande Yener sürprizi
Kısmetse Olur’da Hande Yener sürprizi
Kısmetse Olur'un 38. hafta final fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur'un yarın yayınlanacak bölümünde ise eve Hande Yener konuk oluyor. Gelin ve damat adayları eğlenceli vakit geçiriyor.
Magazin 25 Haziran 2016 - 13:19

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 38. hafta finali yarın akşam yayınlanacak. Kısmetse Olur finaline ise Türk pop müziğinin ünlü ismi Hande Yener konuk oluyor. Gelin ve damat adayları felekten bir gün geçiriyor.

 

“BEN BURADAN BİRİNİ SEÇMEYE GELDİM”

Evde şarkıları ve şovlarının yanı sıra adaylarla sohbet de eden Hande Yener; kendisine yöneltilen bir sorunun ardından “İlk videoya çok iyi tepki geldi. O yüzden şimdi ikinci videoya ben buradan birini seçmeye geldim dermişim” diyerek şakalaşıyor. Öte yandan Mehtap hakkında da bilgi sahibi olan Yener, ona da “Bak kızdırdım Mehtap’ı korkuyorum” diyerek takılıyor.

ESER ÇOK ÇEKTİRDİ BİZE

Hande Yener geçen günlerde klibinde rol alan Eser West’e de takılmayı ihmal etmiyor. Yener Eser için “O gün bize çok çektirdi. Yok havyar isterim yok şunu isterim” diyerek espri yapıyor.

Son güncelleme: 13:23 - 25.06.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.