Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ bu sene yarışlara giriyor
Kıvanç Tatlıtuğ bu sene yarışlara giriyor
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam yapımcı Kerem Çatay ile Etiler Akmerkez'de görüntülendi.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Mart 2018 - 07:52

Yaklaşık bir saat toplantı yapan Tatlıtuğ, çıkışta yeni bıraktığı bıyıklı imajı ile dikkat çekti. Bıyıklarını bir proje için mi bıraktığı sorularını geçiştiren yakışıklı oyuncu, oldukça keyifli olduğu görüldü. Kerem Bey ile küçük bir toplantımız vardı diyen Tatlıtuğ, ” Onu hallettik eve geçiyoruz. Konuşuyoruz öyle ne edebiliriz ne yapabiliriz diye. Daha kesinleşmiş bir şey yok yani dizi sinema her şey” dedi. Başrolünü oynadığı ” Oğlum Benim” filminin gişesinin 1 milyona yaklaşması ile ilgili soruya Tatlıtuğ, ” Sonuçlar güzel İyi tepkiler de güzel çok mutluyuz. ” dedi. Son dönemde gişede komedi filmlerinin seyirci tarafından daha çok istek gördüğü hatırlatarak Yılmaz Erdoğan’ın çekeceği Organize İşler filminin devam serisinde oynayacağı sorularına, ” Bir ara açıklamalıyım ben size olur mu? cevabını vererek görüşmelerin devam ettiğini belirtmiş oldu. Bu sene daha çok sinema filmlerinin gündeminde olduğunu söyleyen Tatlıtuğ, “Öyle bir niyetim var. Fırsat buldukça da yapmayı düşünüyorum. Rakam belli değil proje geldikçe değerlendereceğim” dedi.

kivanc-tatlitug-3

YARIŞMALARA KATILACAK

Hız tutkusuyla bilinen Tatlıtuğ’un yeni sipariş verdiği go kart motoru sorulması üzerine “Siz nereden biliyorsunuz” diyerek şaşırırken, “Yarışacağım bu sene inşallah. Hazırlıklar devam ediyor” diyerek itirafta bulundu. Eşi Başak Hanım’ın yarışması ile ilgili olarak görüşleri sorulan Tatlıtuğ, “Destekliyor kardeşim” derken annesinin geçmişte motora binmesini istemediği haberleri hatırlatılan oyuncu “Benim bu bahsettiğim dört teker” diyerek yanıtladı. İyi akşamlar diyerek kendisini bekleyen Tatlıtuğ, araziden geldiği anlaşılan üzeri çamurlu özel modifiye yaptırdığı Chevrolet Tahoe Sport arazi cipine binerek uzaklaştı.

kivanc-tatlitug-ic