Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ: ‘Kendime meydan okuyorum’
Kıvanç Tatlıtuğ: ‘Kendime meydan okuyorum’
Geçtiğimiz sezon Cesur ve Güzel'le akrana gelen Kıvanç Tatlıtuğ, bir markanın yeni Reklam filmi için Victoria Secret’s meleği Megan Williams’la kamera karşısındaydı. Kendisi hakkında konuşan Tatlıtuğ, “Daha iyisini üretmek ve cesur olmak için kendime meydan okuyorum. Üretmem için bu duyguyu diri tutmak gerek. Gerçek hayatta ise kimseye meydan okumuyorum” dedi.
Magazin 20 Eylül 2017 - 10:06

Bir film çekimi için Kaş'a gidecek olan Kıvanç Tatlıtuğ kendi oyunculuğuyla ilgili yorum ve görüşlerini ifade etti. Yakışıklı oyuncu bu sezon bir dizide olup olmayacağı ilgili olarak da konuştu. İşte haberin ayrıntıları…

Çekimleri Kaş'ta yapılacak olan yeni sinema filmi hakkında şunları söyledi: “Filmde bir babayı oynuyorum. Plastik makyaj ya da yaşlandırma olmayacak. Nasıl baba olacağıma siz izleyince karar verirsiniz.” “Gerçek hayatta kimseye değil, kendime meydan okuyorum” ifadelerini kullandı ve ekledi: Filmde nasıl baba olacağıma siz izleyince karar verirsiniz.

Kendisi hakkında konuşan Tatlıtuğ, “Daha iyisini üretmek ve cesur olmak için kendime meydan okuyorum. Üretmem için bu duyguyu diri tutmak gerek. Gerçek hayatta ise kimseye meydan okumuyorum” dedi.

kivanc-ic

BU SEZON DİZİ YOK

33 yaşındaki oyuncu bu sezon dizide yer almayacağını belirtti. Oyuncu, partneri Williams'ın oyunculuk deneyimi olmamasına rağmen iyi iş çıkardığını ve filme büyük katkısı olduğunu da belirtti.

kivanc-ic-1

KENDİ İSMİNİ MARKA YAPACAK

Kendi ismini marka olarak tescil ettirmeye niyeti olmadığını anlatan Tatlıtuğ, “İlerleyen zamanlarda ticaret anlamında sektöre atılmam kadar normal bir şey yok. Ancak tekstil olarak markamı yapayım diye bir merakım yok” şeklinde konuştu.

Bir dizi projesi için Sinem Kobal'ı reddettiği iddialarına da cevap veren oyuncu, “Böyle bir şey mümkün değil. Senaryoları okudum ancak kadın ya da erkek oyuncunun ismini hiç konuşmadım” açıklamasını yaptı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.