Sözcü Plus Giriş

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi ölüm tehditlerini affetmedi

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer'in kendilerini sosyal medya üzerinden ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldukları Sinan A. hakkındaki soruşturma tamamlandı. Tatlıtuğ ve Dizer'in uzlaşmayı kabul etmemeleri üzerine savcılık, Sinan A. hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. 

Güncellenme: 15:05, 26/11/2020
Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi ölüm tehditlerini affetmedi

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, kendilerini sosyal medya hesabı üzerinden ölümle tehdit ettiğini ve hakaret içerikli mesajlar gönderdiği gerekçesiyle Sinan A. hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Oyuncunun ihbarı üzerine başlatılan soruşturma, suçun uzlaştırmaya tabi suçlardan olması nedeniyle Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi.

4 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Ancak taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine savcılık, Sinan A. hakkında ünlü çifte attığı mesajlarla “tehdit” ve “hakaret” suçundan 9 aydan 4 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenledi.

İddianame kabul edilirse Sinan A., İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak. (DHA)

İlginizi ÇekebilirKıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinin romantik tatiliKıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinin romantik tatili

 

İlginizi ÇekebilirKıvanç Tatlıtuğ'dan iki yeni anlaşmaKıvanç Tatlıtuğ'dan iki yeni anlaşma

 

İlginizi ÇekebilirKıvanç Tatlıtuğ'un 'vergide usulsüzlük'ten yargılandığı davada yeni gelişmeKıvanç Tatlıtuğ'un 'vergide usulsüzlük'ten yargılandığı davada yeni gelişme
Yayınlanma Tarihi:10:07,