Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi ölüm tehditlerini affetmedi

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer'in kendilerini sosyal medya üzerinden ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldukları Sinan A. hakkındaki soruşturma tamamlandı. Tatlıtuğ ve Dizer'in uzlaşmayı kabul etmemeleri üzerine savcılık, Sinan A. hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. 

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi ölüm tehditlerini affetmedi

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, kendilerini sosyal medya hesabı üzerinden ölümle tehdit ettiğini ve hakaret içerikli mesajlar gönderdiği gerekçesiyle Sinan A. hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Oyuncunun ihbarı üzerine başlatılan soruşturma, suçun uzlaştırmaya tabi suçlardan olması nedeniyle Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi.

4 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Ancak taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine savcılık, Sinan A. hakkında ünlü çifte attığı mesajlarla “tehdit” ve “hakaret” suçundan 9 aydan 4 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenledi.

İddianame kabul edilirse Sinan A., İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak. (DHA)

Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinin romantik tatili İlginizi Çekebilir Kıvanç-Başak Tatlıtuğ çiftinin romantik tatili

 

Kıvanç Tatlıtuğ'dan iki yeni anlaşma İlginizi Çekebilir Kıvanç Tatlıtuğ'dan iki yeni anlaşma

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un 'vergide usulsüzlük'ten yargılandığı davada yeni gelişme İlginizi Çekebilir Kıvanç Tatlıtuğ'un 'vergide usulsüzlük'ten yargılandığı davada yeni gelişme
Loading...