Kıvanç Tatlıtuğ’tan dolandırıcılık ifadesi…

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisinden tahsil ettiği vergi borçlarını yatırmayarak 3, 5 milyon TL zarara uğrattığını iddia ettiği eski muhasebecisi Erdal D. tarafından dolandırıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ’tan dolandırıcılık ifadesi…

Vergilerini zamanında ödemesine rağmen büyük bir borçla karşı karşıya kalan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, savcılığa şikayette bulundu. Soruşturma başlatan savcılık Erdal D.'nin ifadesini aldı. Erdal D.'nin suçlamaları kabul etmediği öğrenildi. Bunun üzerine Tatlıtuğ ifadeye çağırıldı. Akşam’ın haberine göre, oyuncunun önümüzdeki hafta savcıya ifade vermesi bekleniyor.

PARANIN BİR KISMINI HİMAYESİNE GEÇİRDİ!

İddiaya göre; Tatlıtuğ, muhasebecisi Erdal D.’yle vergi kaydı açılması, vergi defterlerinin ve muhasebesinin tutulması, yapacağı sözleşmeler için hukuki, mali ve eğitimsel danışmanlık yapması konusunda anlaşmaya vardı. Tatlıtuğ, muhasebecisine aldığı hizmetler ve vergi borçlarını yatırması için farklı tarihlerde yüklü miktarda paralar yatırdı. Aldığı paralar sonrası muhasebeci, faturaları kestiğini ve Tatlıtuğ’un vergi defterine kaydettiğini beyan etti. Fakat yine iddiaya göre Erdal D., aldığı paraların tamamını yatırmayarak, himayesinde tuttu. Daha sonra vergi cezasını gören Tatlıtuğ, muhasebecisine ulaşmak istese de başarılı olamadı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un piyano performansı beğeni aldı İlginizi Çekebilir Kıvanç Tatlıtuğ'un piyano performansı beğeni aldı

 

Kıvanç Tatlıtuğ babalık provasını sette yaptı İlginizi Çekebilir Kıvanç Tatlıtuğ babalık provasını sette yaptı