Kıvanç Tatlıtuğ’un corona virüsü testi belli oldu

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un corona virüsü testi belli oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un corona virüsü testi belli oldu

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gittiği hastanede yapılan corona virüsü testinin negatif çıktığını söyledi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tatlıtuğ,  “yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. ” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım.

Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim. Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir. Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim… İlginize teşekkür ederim..”

Kıvanç Tatlıtuğ’un Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ, sosyal medya hesabından sonuca çok sevindiklerini ancak hayatını kaybedenler için çok üzgün olduklarını paylaştı.

DHA

Corona virüsü kaptığı iddia edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan ilk açıklama İlginizi Çekebilir Corona virüsü kaptığı iddia edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan ilk açıklama