Kıvılcım Ural kimdir? Kıvılcım Ural’dan gündem yaratan açıklamalar…

Kıvılcım Ural'ın Kaan Tangöze ile olan ilişkisi bitti mi sorusu merak ediliyor. Kıvılcım Ural kimdir, kaç yaşında, işte yaptığı açıklamalarla gündem gelen ve hayatına dair detaylar merak edilen Kıvılcım Ural kimdir sorusunun cevabı...

Kıvılcım Ural kimdir? Kıvılcım Ural’dan gündem yaratan açıklamalar…

Kıvılcım Ural kimdir? Kıvılcım Ural, sevgilisi şarkıcı Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler’in anneliği hakkında suçlayıcı ifadelerden sonra “Kıvılcım Ural kimdir?” sorusu merak edilmeye başlandı. İşte genç şarkıcı Kıvılcım Ural’ın hakkında merak edilenler…

KIVILCIM URAL KİMDİR?

Kaan Tangöze ile yaşadığı ilişkiyle tanınan Kıvılcım Ural, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Lise ve Üniversite eğitimini İzmir’de tamamladı. 60'lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural’ın kızı olan Kıvılcım Ural, babasının izinden giderek müzikle ilgilendi.

Önce Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim alan Kıvılcım Ural, ardından 9 Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık Bölümü’nde tamamladı.

Müzisyen ailede doğan Kıvılcım Ural çocukluğundan beri müziğe düşkün olmuştur. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşan Kıvılcım Ural müziğin yanı sıra kısa film, dizi, reklam ve müzik kliplerinde ekran yüzü olarak yer aldı. Kıvılcım Ural son olarak “Rüya raporları” isimli müzik albümünü çıkardı.

SEÇKİN PİRİLER HAKKINDA İDDİALAR

Kısa bir süre önce sunuculuğunu yaptığı magazin programından ayrılan Seçkin Piriler'in iddiaya göre “Artık dayanamıyorum” diyerek 7 yaşındaki oğlunu evden kovduğu söyleniyor. Kaan Tangöze ise Hakan'ı alarak Gayrettepe'de bir otele yerleşti.

 

İŞTE KIVILCIM URAL'IN SÖYLEDİKLERİ…

* Biz 2,5 yıldır birlikteyiz. 6 yıllık bir ilişkimiz hiç olmadı.

* Ben insanları korumak için sustum. Özel hayatımı deşifre etmek istemiyorum.

* Biz Kaan ile dert ortağıyız.

* Kaan benim daha 15 yaşındayken hayatıma giren ilk erkek. Ben 16 yaşındayken Kaan ile birlikte oldum.

* Bu kadın şu an bir sorun yaşıyor. Ne kendimi aklamak istiyorum ne de tartışmak… Ben kimseyi ağlatmak için bir şey yapmadım.

* Biz Kaan ile ayrı değiliz. Çocuklarıyla birlikte olabilmek için o otelde kaldı.

* Kaan'ın otelde kalmasının bizim ilişkimizle bir alakası yok.

* Kaan çocuklarıyla birlikte olacağı zaman ben o evden gitmek zorundayım.

* Çocuklar geleceği zaman ben bütün eşyalarımı toparlıyorum. Annelerinin kararlarına saygı duyuyorum. Çocuklar gittikten sonra tekrar birlikte yaşadığımız eve dönüyorum.

 

PİRİLER'DEN AÇIKLAMA

Seçkin Piriler hakkında ortaya atılan bu iddialara ve Kıvılcım Ural'ın sosyal medya hesabından yazdıklarına avukatı aracılığıyla yanıt verme yoluna giderken aynı zamanda;“Daha da açıklamalarım gelecek bana bu iftirayı atan cezasını en ağır yekilde çekecek” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

seckin-piriler-ic