Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvılcım Ural, sosyal medyada takipçisiyle kapıştı
Kıvılcım Ural, sosyal medyada takipçisiyle kapıştı
Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze ile ilişkisinde sorunlar yaşadığı iddia edilen ve son günlerde Tangöze'nin eski eşi ile sert bir tartışmanın içine giren Kıvılcım Ural, bu kez bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi.
Magazin 3 Ocak 2018 - 14:29

Milliyet’te yer alan habere göre Seçkin Piriler-Kıvılcım Ural-Kaan Tangöze üçgeninde yaşananlar uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti. ‘Sular duruldu’ derken genç şarkıcı bir kez daha adından söz ettirdi.

“MÜDANAM YOK”
Kıvılcım Ural, sosyal medya hesabından, “Yaranmaya, iyi görünmeye çalışma anlamına gelen Arapça sözcük. Müdana etmemek deyimi ise kendini borçlu hissedecek duruma düşürmemek, kendi ayakları üstünde durmak, kimseye açıklama yapma gereği hissetmemek anlamlarına gelir” yazılı bir görsel paylaştı ve “Müdanam yok, anladın mı” mesajını ekledi.

“ZAVALLI YARATIK” DİYEREK HAKARET ETTİ 
Ural’ın paylaşımına bir takipçisinden, “Yaw he he, zavallı yaratık seni. Senin yüzünden Duman’dan soğudum” yorumu geldi. 27 yaşındaki şarkıcı ise “Duman da bayılıyor sana. Çok ağlıyor sen yoksun diye” karşılığını verdi.

307949_660_320