Kıvılcım Ural’dan çarpıcı açıklamalar: ‘Kötü kadın değilim!’

Kaan Tangöze ile olan aşkı ve Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler'le yaşadıkları polemikle günlerdir gündemde olan Kıvılcım Ural, "Kaan kızıyor. Fakat anlatmak zorundayım. Kaan o kadar çırpınıyor ki, onun mutsuz olmasından, bu kadar değerli bir müzisyenin üretkenliğinin etkilenmesinden rahatsız oluyorum. Varsın bana kızsın ama artık herkes bilsin: Bu oyunun böyle kirlenmesinin sebebi ikimiz değiliz" dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Kıvılcım Ural’dan çarpıcı açıklamalar: ‘Kötü kadın değilim!’

Günlerdir magazin gündemini işgal eden Kıvılcım Ural, Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler ilişkisinde bu sefer söz sırası Kıvılcım Ural’daydı. Posta’ya konuşan Ural, Tangöze ile tanışma hikayelerini, aşklarının başlangıcını, Seçkin Piriler ile yaşadıklarını anlattı.

İşte, Ural’ın açıklamalarını satırbaşları:

“Kaan ile birlikteyiz, Kaan şimdi Mersin'de konserde. Haberleri okumuyor, televizyon izlemiyor.

Bu adam çocukları için bu kadar fedakarlık yaparken, ben bunca zamandır susarken, evden çocuğunu kovuyor olmasına katlanamadım. Çok çok kızgındım. Aklım başımda olsa elbette öyle mesajlar atmazdım. Onun da bana eskiden attığı “Hayatın boyunca metres olarak kalacaksın. Otel odalarında evli erkeklerle…” diye devam eden mesajlar var. Hepsini saklıyorum. Hukuka başvuracaksa benim de avukatım var.

‘KAAN’LA TANIŞTIĞIMIZDA 15 YAŞINDAYDIM’

Her şeyi anlatacağım çünkü sustukça ben suçlu ilan edildim. Kaan'la Duman'ın İzmir'deki bir konserinden sonra tanıştık. 15 yaşındaydım. Konserden sonra bir parti vardı. Benimle inanılmaz ilgilendi. İlk başta korktum ama sonra hoşuma gitti. Bir süre sonra ilişkimiz başladı. Ama o İstanbul'daydı, ben İzmir'de… İlk aşkımdı.

1 buçuk yıl sevgili olduk. Birbirimizin yanına gidip geliyorduk. Bu şekilde devam etti, masal gibiydi. Ama korkularım ağır bastı. Ailemi, okulumu bırakıp İstanbul'a taşınamazdım. Karar verdim ve bir anda ortadan kayboldum. Telefon numaramı değiştirdim, bağlantılarımızı kestim. Bana ulaşmaya çalıştığını yakınlarımdan duydum. Çok zorlandım ama bu ilişkiyi bitirmeye kararlıydım. Yıllar geçti. Annem ve babam bir ayrılık yaşadı. Annem daha fazla İzmir'de kalmak istemedi. Birlikte İstanbul'a yerleştik. Kaan içimde uhdeydi ama acısı geçmişti. Karşılaşmaya çalışmadım. Sonra evlilik haberini öğrendim.

KLİPTE BİR ARAYA GELDİLER

Onlar evlendikten bir süre sonra yönetmen bir arkadaşım aradı. “Kıvılcım, klip çekiyorum oynamak ister misin?” dedi. Sadece müzik yapmak istiyordum, “Ben oyuncu değilim” diyerek reddettim. “Ne dinliyorsun bu ara sen?” dedi. “Duman'ın albümünü” dedim. Yönetmen arkadaşım, “İşte bu da Duman'ın klibi, Elleri Ellerime” dedi. Kabul ettim, ama “Bizi denk getirme” dedim. Çekimler farklı günlere ayarlandı. Klibi izlediğinde görsün beni istedim. Bizim hikayemize güzel bir son hediye olur gibi hissettim.

Klip yayınlanınca beni görmüş ve aramak istemiş. Ben istemediğimi ilettim. Konu orada kapandı. Haziran 2014, Altın Kelebek Ödül Töreni… Ödül alacak bir arkadaşıma eşlik ediyordum. Sigara içmeye dışarı çıkmıştım, sesini duydum. Arkama döndüğümde göz göze geldik. Ödül alma sırası onlardaydı, sahneye geç kaldı.

Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı İlginizi Çekebilir Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı

TEKRAR BAŞLAMASIN DİYE DİRENDİM

Bu ilişki tekrar başlamasın diye cidden çok direndim. Sonra bir gün babam aradı. Kaan'la geçmişimizi bilmiyordu. Babam eski bir müzisyen. Dedi ki: “Yunan bir arkadaşım Duman'ın ‘Aman Aman' şarkısını Yunancaya çevirmek istiyor. Sen onların klibinde oynamıştın, arayıp izin alır mısın? Yemek masasında adamlara söz verdim.” Babama bunu yapamayacağımı söyledim. Anlam veremedi ve “Yap, söz verdim arkadaşıma” diye tutturdu. Onu oyaladım. O sırada Kaan'la Taksim Tünel'de bir müzik mağazasında karşılaştık. Telefon numarasının lazım olduğunu söyledim, aldım ve babama yolladım.

Evet, ertesi gün Kaan aradı ve beni konserine davet etti. Çok ısrar etti, gittim ben de… Ve onun da hislerinin bitmediğini gördüm. Yıllar önce haber vermeden yok olduğum için beni suçladı. Aylar var. Arkadaşça devam etti bir süre. Kendimi geri çekmek zorundaydım, evliydi. Uzaklaşmak için İzmir'e gittim. Evli insanlarla birlikte olan kişileri eleştiren biriydim ben. Ama bu olay  bana o kadar büyük bir hayat dersi verdi ki…

‘KAAN’I SONSUZA KADAR SAVUNUYORUM’

Kimseyi yargılamamayı ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını… Gecelerce uyuyamadım, günlerce uyanamadım. Uzaklaşmak istediğim yoldan beni geri çevirdi Kaan. Gözlerimin içine bakıp kendi hayatıyla ilgili öyle ciddi şeyler söyledi ki… Diğer kişi, kendi kendine neye inanıyordu, ne yaşıyordu bilmiyorum. Ben Kaan'a inanıyorum. Ve sonsuza kadar Kaan'ı savunuyorum.

Seçkin'den çarpıcı açıklama: 'Kaan, boşanmadan Kıvılcım'la ilişki yaşamak istedi' İlginizi Çekebilir Seçkin'den çarpıcı açıklama: 'Kaan, boşanmadan Kıvılcım'la ilişki yaşamak istedi'

‘HİKAYEDEKİ HERKES ANTİDEPRESAN KULLANIYOR’

Ölene kadar açıklamayacağım. Bana kendi evliliğiyle ilgili anlattıklarını söylesem herkesin gözünde aklanırım. Fakat bu hikayede herkes antidepresan kullanıyor, kimsenin riskini alamam. Kimse kimsenin mutlu yuvasını yıkamaz. Evliliği sadece kağıt üzerinde kalmıştı. Sokakta o kadar rahat el ele geziyorduk ki, bu öbür ilişkinin zaten bitmiş olduğunu kanıtlıyordu. Bir şeyden çekiniyor olsak Asmalımescit'te ne işimiz var? Sadece bazı ani, acı olaylar yüzünden ayrılık konuşmasını yapamamıştı.

‘KAAN KIZIYOR’

Kaan, kızıyor. Bu röportajı vermemi de asla istemiyor. Fakat anlatmak zorundayım. Kaan o kadar çırpınıyor ki, onun mutsuz olmasından, bu kadar değerli bir müzisyenin üretkenliğinin etkilenmesinden rahatsız oluyorum. Varsın bana kızsın ama artık herkes bilsin: Bu oyunun böyle kirlenmesinin sebebi ikimiz değiliz.

‘KÖTÜ KADIN DEĞİLİM’

Utanılacak bir şey yapmadım, ‘kötü kadın' değilim. Güzel bir aşka sahibim ve bunun değerini biliyorum. Bu hikayeyi ömür boyu gururla taşıyacağım. Aşkın bu kadar çok cezası olamaz, olmamalı.

Seçkin Piriler, 'Çocuğunu evden kovdu' iddialarına sert yanıt verdi İlginizi Çekebilir Seçkin Piriler, 'Çocuğunu evden kovdu' iddialarına sert yanıt verdi