Sözcü Plus Giriş

Kızım 12. yeni bölüm fragmanı yayında! Öykü’nün velayetini kim alacak?

Kızım 12. yeni bölüm fragmanı bugün TV8 tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Demir'e aile mahkemesinden bir tebligat geliyor. Candan Demir'i teselli etmek için ona "Ne olur üzme kendini. Siz Öykü ile birbirinizin kaderisiniz, bunu hiçbir şey değitiremeyecek" diyor. Asu'nun Öykü'nün velayetini almak için açtığı dava beklenmedik bir şekilde sonuçlanıyor... İşte Kızım 12. yeni bölüm fragmanı…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 11:51, 05/12/2018

Kızım 12. Yeni bölümden ilk fragman geldi. Öykü annesinin kim olduğunu öğreniyor. Asu tüm gerçekleri kızına ablatıyor. İşte son bölümde yaşananlar…

KIZIM 11. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Asu Demir ve Öykü’nün kaldıkları eve gelir. Demir, ne istediğini sorar. Asu Öykü’ye birşey söyleyeceğini söyleyerek onunla görüşmek ister. Öykü yanlarına gelince ona ben senin annenim der. Öykü inanmayan gözlerle bakarak, “Benim annem öldü” der. Asu ben senin annenim ve hayattayım deyince Öykü babasının yüzüne bakar. Demir’in yüzündeki ifadeden bunun doğru olduğunu anlayan Öykü koşarak odasına kaçar.

ASU ÖYKÜ’YE GERÇEĞİ SÖYLÜYOR

Demir neden bunu yaptığını sorunca Öykü’nün bunu bilmesi gerektiği için yaptığını söyleyerek Öykü’nün yanına gitmek ister. Demir buna izin vermez. Aralarında tartışma ve itiş kakış olur. Öykü odasının kapısını kilitler. Asu tekrar hamle yapıp Öykü’nün odasına girmek için hamle yapınca Demir çıldırı. Evdeki eşyaları yerlere saçar. Asu Öykü’ye ulaşamayacağını anlayınca evden gitmek zorunda kalır.

“ASU BENİM ANNEM Mİ”

Asu gittikten sonra Öykü’ye seslenen Demir kapıyı açmasını ister. Özkü ona neden yalan söylediğini sorar. Demir onunda bunu yeni öğrendiğini ve onu korumak için yaptığını söyler. Öykü’den kapıyı açmasını ister. Öykü kapıyı açar. Demir’e onun gerçekten annesi olup olmadığını sorar. Demir annesi olduğunu söyler. Öykü onu istemediğini söyleyerek onu bırakmamasını söyler. Demir gözyaşları içerisinde kızını asla bırakmayacağına söz verir.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE