Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 12. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir’in büyük korkusu (Kızım 11. son bölüm izle)
Kızım dizisi 11. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 11. son bölümde; Asu Öykü'yü almak için Demir'in evine geldiğinde kapıyı Candan açıyor. Candan Öykü'yü neden almak istediğini sorunca şok oluyor. Demir ve Öykü, Asu'nun babasının torununa yazdığı mektubu okurken Demir, çok önemli bir gerçeği de öğreniyor. Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı da yayınlandı! İşte Kızım dizisi 11. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Kasım 2018 - 22:46

Kızım 11. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Öykü Asu’dan onu bebekken neden terk ettiğini ve neden geri geldiğini soruyor. Öykü’ gerçek annesinin Asu olduğunu Demir’den öğrenirken gözyaşlarına boğuluyor. Demir kızını asla bırakmayacağını söylüyor. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

KIZIM 11. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Asu Demir ve Öykü’nün kaldıkları eve gelir. Demir, ne istediğini sorar. Asu Öykü’ye birşey söyleyeceğini söyleyerek onunla görüşmek ister. Öykü yanlarına gelince ona ben senin annenim der. Öykü inanmayan gözlerle bakarak, “Benim annem öldü” der. Asu ben senin annenim ve hayattayım deyince Öykü babasının yüzüne bakar. Demir’in yüzündeki ifadeden bunun doğru olduğunu anlayan Öykü koşarak odasına kaçar.

ASU ÖYKÜ’YE GERÇEĞİ SÖYLÜYOR

Demir neden bunu yaptığını sorunca Öykü’nün bunu bilmesi gerektiği için yaptığını söyleyerek Öykü’nün yanına gitmek ister. Demir buna izin vermez. Aralarında tartışma ve itiş kakış olur. Öykü odasının kapısını kilitler. Asu tekrar hamle yapıp Öyküğ’nün odasına girmek için hamle yapınca Demir çıldırı. Evdeki eşyaları yerlere saçar. Asu Öykü’ye ulaşamayacağını anlayınca evden gitmek zorunda kalır.

“ASU BENİM ANNEM Mİ”

Asu gittikten sonra Öykü’ye seslenen Demir kapıyı açmasını ister. Özkü ona neden yalan söylediğini sorar. Demir onunda bunu yeni öğrendiğini ve onu korumak için yaptığını söyler. Öykü’den kapıyı açmasını ister. Öykü kapıyı açar. Demir’e onun gerçekten annesi olup olmadığını sorar. Demir annesi olduğunu söyler. Öykü onu istemediğini söyleyerek onu bırakmamasını söyler. Demir gözyaşları içerisinde kızını asla bırakmayacağına söz verir.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Demir, Asu ile yurttan arkadaş olduklarını ve “gerçekleri bilseydim seni bırakmazdım” der. Öykü’ye neden yalan söylemek zorunda olduğunu anlatır ve özür diler. Öykü de Asu’nun ona benzemediğini ikisini de kandırdıklarını söylese de Demir Asu’nun annesi olduğunu söyler. Öykü’ye ne olursa olsun hep beraber olacaklarını söyler. Öykü de ona anne demek zorunda olup olmadığını sorar. Demir hiçbirşeyi zorla yapmak zorunda olmadığını söyler ve tekrar tekrar özür diler.

DEMİR UĞUR’A ASU’NUN YAPTIKLARINI ANLATIYOR

Demir eve gelen Uğur’a Asu’nun yaptıklarını anlatır. Uğur şok olur. Kızını kaybetme korkusuna kapılan Demir, onu alıp alamayacaklarını sorar. Uğur bunun mümkün olamayacağını buna müsade etmeyeceklerini söyler. Sabah uyanan Demir Öykü’ye seslenir. Öykü’den ses seda yoktur. Demir endişelenmeye başlar.

İHSAN ÖYKÜ’NÜN İLAÇLARINI YAZIYOR

Demir sabah Öykü’yü okula bırakır. Bu sırada Doktor İhsan arar. İhsan’ın muayenesine gider. Demir’e yeni ilaçların reçetesini verir. Demir Öykü ile ilgili gerçeği bildiğini Öykü’nün bilmediğini söyler. İhsan bunu ihmal etmemesini söyler.

ASU ÖYKÜ’YÜ ALACAĞINI BABASINA SÖYLER

Asu, son anlarını yaşayan babasının yanına giderek şartını kabul ettiğini Asu’yu alacağını söyler. Babasının son bir şartı vardır. Öykü’yü görmek istediğini onu yanına getirmesini ister.

Son güncelleme: 12:03 - 05.12.2018