Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 13. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir o sözü tutabilecek mi? (Kızım 12. son bölüm izle)
Kızım 13. bölüm fragmanı yayınlandı! TV8’de yayınlanan Kızım 12. son bölümde; Demir'e aile mahkemesinden bir tebligat geliyor. Öykü ona ne olduğunu sorunca "yok bir şey" diyor. Demir Öykü'yü kaybetme korkusu ile kahrolurken Candan onu teselli ediyor. Öykü, Demir'e Candan'ın ona aşık olduğunu söylüyor. Asu ve Demir için kritik an geliyor. Hakim Öykü'nün velayetini kime vereceğini açıklarken gerilim ve heyecan artıyor. İşte, Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Aralık 2018 - 22:51

Kızım dizisi 13. bölüm fragmanı geldi. Kızım 12. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Asu ve Demir’in velayet savaşı var. Mahkeme sonucunda Demir hayatının en büyük darbesini alıyor. Öykü’nün hastalığında kritik aşamanın ilk belirtileri görülmeye başlıyor. Demir çaresizlik içerisindedir. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 12. SON BÖLÜM ÖZETİ

Öykü ve Demir’e sahilde yürürken “ben biliyorum” diyerek okul çantasından günlüğünü çıkarıp okuması için verir. Öykü’nün günlükte babası ile yazdıkları Demir’i çok duygulandırır. Ancak günlüğün sonundaki cümleler Demir’i bu kez derinden etkiler. Öykü gerçekleri yazmıştır. Bütün olup bitenleri öğrenmiştir. Herşeyin farkındadır. Demir’in yalan söylediğini anlamıştır. Demir’in gözlerinden yaşlar gelir. Kızına sarılır. Öykü’ye “bundan sonra başka yalan yok” diyerek söz verir.

“ÖYKÜ’NÜN İYİ OLACAĞINI SÖYLE”

Demir kızı ile hastaneye gelir. Doktorun kapısında Öykü’ye bu saçma sapan hastalıkla birlikte mücedele edeceğiz. Çünkü biz bir takımız. Demir adam ve prenses” der ve İhsan’ın odasına girerler. Odaya girdiklerinde Demir cep telefonu ile İhsan’a mesaj atarak ona Öykü’nün iyi olcağını söylemesini ister.

ÖYKÜ’NÜN UNUTKANLIĞI BAŞLIYOR

Doktor İhsan’ın yanından çıktıktan sonra Demir Öykü’ye pizza yemeyi teklif eder. Evde pizzaları afiyetle yedikten sonra Öykü ilacını alıp almadığını hatırlamaya çalışır. Demir aldığını söyleyerek onu rahatlatır. Ancak doktor İhsan’ın uyarıları aklına gelir. İhsan her an unutkanlığın başlayabileceğini söylemiştir.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

ASU ÖYKÜ’NÜN VELAYETİ İÇİN DAVA AÇAR

Demir Öykü uyuduktan sonra Candan’ı arar. Candan’ı kendi evlerine davet eder. Candan ev bakmaya başladığını söyler. Ancak ev aradığı yer Demir’in mahallesindedir. Demir çok sevinir. Sabah Öykü’yü okula götürmek için hazırlık yaparken kapı çalınır. Gelen postacı ona bir tebligat verir. Tebligatta Öykü’nün velayet değişikliği ile ilgili Asu’nun dava açtığını öğrenir. Demir gelen tebligatı Uğur’a gösterir. Ondan avukatı aramasını ister.

Demir Öykü’yü okula bıraktıktan sonra Candan’ı arayarak ona Asu’nun velayet davası açtığını söyler. Akşam avukatla görüşmeye gideceğini Öykü’ye bakıp bakamayacağını sorar. Candan bakabileceğini söyleyerek üzülmemesini ister.

Son güncelleme: 00:32 - 08.12.2018