Kızım 16. bölüm fragmanında Demir çıldırıyor! Kızım 16. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte fragman…

Kızım dizisinde verilen ara sonrasında fragman bekleyişi heyecanla sürerken Kızım dizisinin 16. bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Kızım dizinde Demir'in çıldırışı dikkat çekerken, Asu anneliğin tadını alıyor. Kızım 16. yeni bölüm fragmanı ve Kızım dizisinin yeni bölümünün ne zaman olacağı konusunda bilgiler...

Kızım 16. bölüm fragmanında Demir çıldırıyor! Kızım 16. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte fragman…

KIZIM 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNE NELER OLDU?

Candan, yeni evine taşınır. Eşyaları boşaltırken siniri tepesindedir. Gözyaşlarına hakim olamaz. İşi gücü bırakıp evden çıkar ve Demir'in evine gider. Demir, Uğur'u arar. Ona DNA testinin sonucunu aldığını söyler. Uğur test sonucunun ne olduğunu sorunca, Demir Öykü'nün kendi kızı olduğunu söyler.

KIZIM 16. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kızım dizisi yılbaşı tatiline girdi.Yeni bölüm 25 Ocak'ta ekranda olacak.

kizim-yeni-bolum-ne-zaman

CANDAN TÜM GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Uğur Candan'ın dükkanına gelir. Candan, onu görünce kovar. Uğur, ondan beş dakika ayırmasını söyler. Uğur, Demir ve kendisi ile ilgili bütün gerçekleri anlatır. Artık bu işleri yapmadıklarını, onun evini soyma fikrinin de kendisinin olduğunu anlatır. Demir'in hayatına Öykü ve Candan'ın girmesinden sonra nasıl değiştiğini anlatmaya çalışır. Demir ile ilgili gerçekleri anlatan Cemal'in de kendilerinden farkı olmadığını, onun da hırsız olduğunu hatta hapisten yeni çıktığını söyler.