Kızım 16. yeni bölüm fragmanı: Asu’nun pişmanlığı başına vuruyor… (Kızım 16. bölüm fragmanı izle)

Kızım dizisi takipçilerinin büyük merakla bekledikleri Kızım yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım 16. bölüm fragmanıyla beraber merak edilen detaylar ortaya çıkıt. Yayınlanan yeni fragmanda; Demir Öykü'nün yokluğu ile çıldırırken Asu da anneliği tatmaya başlıyor. Demir, Öykü'yü çok özlüyor. Asu ise Öykü'ye tahammül edemiyor ve Öykü'nün neden onu seçtiği bir türlü anlamıyor. İşte Kızım 16. yeni bölüm fragmanı...

Kızım 16. yeni bölüm fragmanı: Asu’nun pişmanlığı başına vuruyor… (Kızım 16. bölüm fragmanı izle)

KIZIM 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KIZIM 16. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kızım dizisi yılbaşı tatiline girdi.Yeni bölüm 25 Ocak’ta ekranda olacak.

KIZIM 15. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Demir, Uğur’u arar. Ona DNA testinin sonucunu aldığını söyler. Uğur test sonucunun ne olduğunu sorunca, Demir Öykü’nün kendi kızı olduğunu söyler. Uğur çok sevinmiştir. Candan, yeni evine taşınır. Eşyaları boşaltırken siniri tepesindedir. Gözyaşlarına hakim olamaz. İşi gücü bırakıp evden çıkar ve Demir’in evine gider.

kizim-fragman

CANDAN DEMİR’İN HIRSIZ OLDUĞUNU BİLİYOR

Kapıyı açan Demir Candan’ın yüzündeki ifadeden birşeyler olduğunu farkeder. Ona neyin var deyince Candan onun hırsız olduğunu bildiğini söyler. Bu sırada uyumakta olan Öykü yanlarına gelir. Öykü neler olduğunu sorunca cevap veremezler. Birşey olmadığını söyleyerek onu odasına gönderirler. Öykü odasına gittikten sonra Candan sabah okula gittikten sonra bu konuyu konuşacaklarını söyleyerek evden ayrılır.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Sabah kahvaltıda Demir’in avukatı arayarak 2. duruşma için bilgilendirme yapar. Öykü, konuşmaları duyunca kimin aradığını sorar. Demir gerçeği anlatır. Öykü, duruşmada hakime neler söyleyeceğini bildiğini söyler. Demir Öykü’yü okula bırakır. Bu sırada Asu onu arar. Kermes için ne yapması gerektiğini sorar.

UĞUR TÜM GERÇEKLERİ CANDAN’A ANLATIYOR

Uğur Candan’ın dükkanına gelir. Candan, onu görünce kovar. Uğur, ondan beş dakika ayırmasını söyler. Uğur, Demir ve kendisi ile ilgili bütün gerçekleri anlatır. Artık bu işleri yapmadıklarını, onun evini soyma fikrinin de kendisinin olduğunu anlatır. Demir’in hayatına Öykü ve Candan’ın girmesinden sonra nasıl değiştiğini anlatmaya çalışır. Demir ile ilgili gerçekleri anlatan Cemal’in de kendilerinden farkı olmadığını, onun da hırsız olduğunu hatta hapisten yeni çıktığını söyler.