Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Candan gerçekleri öğreniyor! (Kızım 15. son bölüm izle)
Kızım 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Candan gerçekleri öğreniyor! (Kızım 15. son bölüm izle)
Kızım dizisi 15. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 15. son bölümde; Demir, Öykü ile ders çalışmak için evlerine gelen Mertcan yüzünden gerim gerim geriliyor. Asu, Öykü ile eğlenmek için gittiği kulüpte korumalarla kavga ediyor. Candan, Demir'in Cemal'i daha önceden tanıdığını öğreniyor. İşte Kızım dizisi 15. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Aralık 2018 - 21:36

Kızım 15. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Öykü, mahkemede Hakimin sorduğu soru karşısında bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya Demir’i ya da Asu’yu seçecektir. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KIZIM 15. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Demir, Uğur’u arar. Ona DNA testinin sonucunu aldığını söyler. Uğur test sonucunun ne olduğunu sorunca, Demir Öykü’nün kendi kızı olduğunu söyler. Uğur çok sevinmiştir. Candan, yeni evine taşınır. Eşyaları boşaltırken siniri tepesindedir. Gözyaşlarına hakim olamaz. İşi gücü bırakıp evden çıkar ve Demir’in evine gider.

kizim-yeni-bolum

CANDAN DEMİR’İN HIRSIZ OLDUĞUNU BİLİYOR

Kapıyı açan Demir Candan’ın yüzündeki ifadeden birşeyler olduğunu farkeder. Ona neyin var deyince Candan onun hırsız olduğunu bildiğini söyler. Bu sırada uyumakta olan Öykü yanlarına gelir. Öykü neler olduğunu sorunca cevap veremezler. Birşey olmadığını söyleyerek onu odasına gönderirler. Öykü odasına gittikten sonra Candan sabah okula gittikten sonra bu konuyu konuşacaklarını söyleyerek evden ayrılır.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Sabah kahvaltıda Demir’in avukatı arayarak 2. duruşma için bilgilendirme yapar. Öykü, konuşmaları duyunca kimin aradığını sorar. Demir gerçeği anlatır. Öykü, duruşmada hakime neler söyleyeceğini bildiğini söyler. Demir Öykü’yü okula bırakır. Bu sırada Asu onu arar. Kermes için ne yapması gerektiğini sorar.

UĞUR TÜM GERÇEKLERİ CANDAN’A ANLATIYOR

Uğur Candan’ın dükkanına gelir. Candan, onu görünce kovar. Uğur, ondan beş dakika ayırmasını söyler. Uğur, Demir ve kendisi ile ilgili bütün gerçekleri anlatır. Artık bu işleri yapmadıklarını, onun evini soyma fikrinin de kendisinin olduğunu anlatır. Demir’in hayatına Öykü ve Candan’ın girmesinden sonra nasıl değiştiğini anlatmaya çalışır. Demir ile ilgili gerçekleri anlatan Cemal’in de kendilerinden farkı olmadığını, onun da hırsız olduğunu hatta hapisten yeni çıktığını söyler.

Son güncelleme: 09:51 - 26.02.2019