Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 18. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Tehlikeli plan başarıya ulaşacak mı? (Kızım 17. son bölüm izle)
Kızım 18. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Tehlikeli plan başarıya ulaşacak mı? (Kızım 17. son bölüm izle)
Kızım dizisi 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 17. son bölümde; Asu'nun Öykü'yü terk etmesinin ardından Candan çok önemli bir karar alıyor. Öykü yaptığı seçimden dolayı büyük pişmanlık yaşarken Candan'a önemli bir sırrını açıklıyor. Kızım 18. bölüm fragmanı da yayınlandı. Kızım 18. bölüm fragmanında yapılan sinsi planlar sonuca ulaşacak mı? Servisçi kılığında yapılan kaçırılma planı tutacak mı? İşte Kızım dizisi 18. bölüm fragmanı ve 17. son bölüm izleme linki...
Magazin 1 Şubat 2019 - 22:38

KIZIM 18. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


KIZIM 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kızım 17. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Demir ve Uğur’un yaptıkları son işten ötürü başları derttedir. Polis her yerde onları aramaktadır. Öykü Asu’nun onu terk etmesinden sonra yurtta kalmaya başlıyor. Demir polise yakalanmadan kızını görebilmek için çareler arıyor. Bulduğu çare Öykü’yü güldürüyor. Demir ve Uğur’un başı yeniden derde giriyor. Peki 18. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 17. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Öykü, Asu’nun onu terk etmesinin ardından yurtta kalacağını öğrenir. Candan, Öykü’yü teselli etmeye çalışır. Öyküye bundan sonra olabilecekleri anlatmaya çalışır. Candan Öykü’ye her şeyi anlatabileceğini söyler. Öykü’ye neden Asu’nun onu terk ettiğini söylemediğini sorar. Öykü cevap veremez.

kizim-yeni-bolum

CEMAL DEMİR VE UĞUR’UN PEŞİNDE

Öykü babası ile mutlu mutlu yaşadıklarını annesinin neden onu sevmediğini sorar. Candan Asu’nun kendisini bile sevmediğini söyleyerek Öykü’nün rahatlamasını sağlamaya çalışır. Bu sırada Cemal, Demir ve Uğur’un nerede olduğunu araştırmaktadır. Demir ve Uğur Süngeri bulup ona kendilerini neden sattıklarını sorar. Sünger, Jilet’in bunu neden yaptığını bilmediğini söyler ve saklanmaları için onları gizli bir eve götürür.

CANDAN ASU’NUN ÖYKÜ’YE YAZDIĞI MEKTUBU OKUYOR

Candan Öykü’yü yatırdıktan sonra Asu’nun yazdığı mektubu okur. Asu’nun yaptıklarına çok kızmıştır. Öykü’nün onunla kalabilmesi için bir çare düşünür. Sünger, Demir ve Uğur’a Jilet’in nasıl hapisten çıktığını anlatır. Jilet’i hapisten Cemal çıkarmıştır. Sünger ayrılırken Uğur bu işte birlikte olup olmadıklarını sorar ve ondan yamuk yapmamasını ister.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

ÖYKÜ YURDA GİDİYOR

Demir, Öykü’nün yurtta kalacağını öğrendikten sonra, kaldıkları evde sıkışıp kaldıkları için çok öfkelidir. Uğur, Demir’e Öykü’yü yurttakiilk gününde görecekleri sözünü verir. Sabah yurt görevlisi Öykü’yü götürmek için Candan’ın evine gelir. Hacı Nine ile vedalaşır. Candan onunla birlikte gider. Yurtta Öykü’nün odası hazırlanmıştır. Öykü Candan’ın yanına gelerek onunla vedalaşır. Öykü çıktıktan sonra Candan Öykü’yü evlat edinmek istediğini söyler.

kziim-fragmani

ÖYKÜ ARKADAŞLARIYLA TANIŞIYOR

Öykü yurtta kalan arkadaşlarıyla tanışır. Cemal Sünger’in dükkanına gelir. Kapıyı Sünger’in adamı açar. Sünger’in orda olmadığını söyler ama Cemal kendisinin kim olduğunu ona söylemesini ister. Sünger’in adamı kapıyı kapattıktan sonra ona Cemal diye birinin geldiğini söyler. Sünger Cemal’i içeri alır. Cemal’e ne istediğini sorar. Cemal de Demir ve Uğur’un yerlerini söylemesini ister.

UĞUR VE DEMİR PALYAÇO OLUYOR

Uğur ve Demir palyaço kılığına girerek Öykü’nün kaldığı yurda gelir. Öykü babasının palyaço olarak onu görmeye gelmesinden çok memnun olur. Uğur ve Demir Öykü ile hasret giderdikten sonra yurttan ayrılırlar. Eve döndükleri sırada içerde birilerinin olduğunu fark ederler. Demir içerdekinin Cemal olduğunu anlıyor. Candan, Öykü’yü evlat edinmesinin ne kadar zor olduğunu anlar. Arkadaşı Murat’a Öykü’yü evlat edinebilmek için evli olanların daha fazla şansı olduğunu anlatır. Murat Candan’a evlenebileceklerini anlatmaya çalışırken cesareti kırılır ve devamını söyleyemez. Ancak Candan onun ne demek istediğini anlamıştır. Murat’ın teklifini kabul eder.

Son güncelleme: 12:00 - 06.02.2019