Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öykü Demir’i hatırlayacak mı? 22. yeni bölüm fragmanı: Kızım yeni bölüm fragmanı izle
Öykü Demir’i hatırlayacak mı? 22. yeni bölüm fragmanı: Kızım yeni bölüm fragmanı izle
Kızım'da yayınlanan son bölümün ardından Kızım yeni bölüm fragmanı merak ediliyordu. Kızım 22. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. TV8'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Öykü hala Demir'in babası olduğunu hatırlamıyor. Demir ile Öykü buna rağmen yeniden harika günler geçiriyor. Candan, Öykü'nün okulunda kavga ediyor. Cemal Candan'da Öykü'nün bu zamana kadar bir yalan içinde yaşadığını ve onu Demir'den alacağını söylüyor. Ve Öykü'nün teyzesi geliyor. Öykü onu tanıyıp boynuna atlıyor.İşte Kızım 22. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mart 2019 - 21:50

KIZIM 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM 21. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kimseye haber vermeden okuldan ayrılan Öykü, hala teyzesi ile beraber yaşadıklarını sandığı eve gider. Kapıyı çalar ama kapıyı açan olmaz. Demir sonunda Öykü’yü bulduğu için çok sevinir onu merdivenlerde oturmuş teyzesini beklerken bulur. Öykü diye seslenir. Yanına gittiğinde ise Öykü’nün bakışları onu endişelendirir.

“SİZ KİMSİNİZ?”

Merdivenlerden çıkıp yanına giderken Öykü onu hala tanımamıştır. Öykü’ye, “Kızım ne yapıyorsun burada?” diyerek elini omzuna koymaya çalışır. Fakat o anda Öykü’den hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Öykü, Demir’e “Siz kimsiniz” diye sorar. İyice afallayan Demir “kızım” diyerek tekrar bir hamle yapar ancak Öykü birden ayağa kalkarak, “Dokunmayın bana. Ben burada teyzemi bekliyorum. Hem benim yabancılarla konuşmam yasak” der. Demir’in bu sözler üzerine gözlerinden yaşlar akar.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Öykü’yü yaşadıkları eve getirmeyi başaran Demir perişan haldedir. Öykü uyumaktadır. Demir kızının kendisini hatırlaması için elinden gelen ne varsa yapmatya karar verir ancak Öykü uyandıktan sonra çıldırmış bir şekilde teyzesinin nerde olduğunu sorar. Demir “senin evin burası” diye bağırarak Öykü’nün üzerine gider, ona “burası yatağın burası odan. Evin burası odan burası. Hatırla” der. Öykü artık zaptedilemez bir hale gelir ve aynı şekilde karşılık verir ve Demir’e “Pis yalancı, burası benim evim değil anladın mı” diyerek yakasına yapışır.

İHSAN DEMİR’E ACI GERÇEĞİ AÇIKLIYOR

Öykü’nün durumu ve yaşadıklarınının acısıyla Demir, Candan’a ona gerçekleri söylemekten bahseder. Öykü’yü kontrollerinin yapılması için hastaneye yatırmak zorunda kalırlar. Hastanede doktor İhsan Demir’e “Öykü ne sizi ne de sizden sonraki hayatını hatırlamıyor” der. Demir duydukları karşısında şok geçirir. Demir, kızını hastaneden çıkarmak istediğinde hiç beklemediği bir cevap alır. Hastanenin sahibi Murat’ın odasına giderek “Sen benim kızımı nasıl rehin tutarsın” diyerek üzerine yürür ve masasını dağıtır.

CANDAN’DAN MURAT’A TEPKİ

Öykü’nün taburcu edilmeyeceğini öğrenen Candan da Demir’in ardından Murat’ın odasına girer. Murat’a “Sen ne yaptığının farkında mısın?. Sen benden intikam mı almaya çalışıyorsun?” diyerek tepki gösterir. Bu arada Uğur, Demir’e Öykü’nün onu hatırlamasını sağlayacak bir yol gösterir.

CEMAL ÖYKÜ’NÜN GERÇEK BABASI

Cemal Asu’nun günlüğünde yazdıklarının doğruluğunu araştırmaya başlar. Öykü’nün gerçekten de onun kızı olup olmadığını anlamak için tek bir yol vardır. Cemal bunu gerçekleştirmek için Öykü’nün okuluna gider. Sınıfındaki askılıkta Öykü’nün montunu bulur ve Öykü’nün saç telinden birini alır. Cemal yaptırdığı babalık testinin sonucunu aldığında büyük bir şaşkınlık yaşar. Teste göre Öykü’nün gerçek babası kendisidir.

Son güncelleme: 07:35 - 06.03.2019