Kızım 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Öykü’yü kurtarabilecek mi? (Kızım 28. Son bölüm izle)

Kızım dizisi 28. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 28. son bölümde; Demir ve Uğur Cemal'i Ahmet'in elinden kurtarıyor. Ancak yaşanan talihsiz bir olay tüm dengeleri bozuyor. Demir Öykü'ye ona iliğini, verecek kişinin kim olduğunu açıklıyor. Ahmet Cemal'i elinden alan Demir'den intikam almak için korkunç bir plan yapıyor. Öykü'nün ilik nakli için artık geri sayım başlıyor. Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Kızım dizisi 28. son bölüm izleme linki...

Kızım 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Öykü’yü kurtarabilecek mi? (Kızım 28. Son bölüm izle)

KIZIM 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Kızım 28. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Öykü’ye iliğini verecek olan Cemal vuruluyor. Demir ve Uğur onu hastaneye yetiştiriyor. Cemal acile ameliyata alınıyor. Uğur Demir’e yaşanan olayları polise nasıl anlatacaklarını soruyor. Demir, Cemal’in vurulmasından sonra Öykü’ye durumu nasıl açıklayacağını düşünüyor. Öykü Cemal’i görmeye gidiyor. Babasına onun iyileşip iyileşmeyeceğini soruyor.. Ahmet, Cemal’i elinden kurtaran Demir’den intikamını almak için harekete geçiyor. 29. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 28. SON BÖLÜM ÖZETİ

Demir Uğur ile birlikte Cemal’i bulmak için zamanla yarışıyor. Ahmet’in kardeşini sıkıştırırlar. Ahmet’in tamirhanesinin nerede olduğunu sorarlar ancak kardeşi abisinin korkusundan söyleyemeyeceğini söylese de Demir, boğazına sarılır. Demir Ahmet’in tamirhanesini bulur. Uğur ile birlikte içeride kimlerin olduğunu öğrenmek için gözetlemeye başlarlar.

DEMİR HAREKETE GEÇİYOR

Öykü Candan’a ameliyat ile ilgili sorular sorar. Candan onun rahatlaması için güzel şeyler söyler ve “sakın korkma” der. Cemal’in içeride olduğunu anladıkları anda Demir Uğur’u tamirhanenin arka kapısı olup olmadığını kontrol etmesi için gönderir. Uğur Demir’e mesaj atar, arkada giriş olduğunu haber verir. Demir harekete geçer.

AHMET CEMAL’İ VURUYOR

Öykü uykusunda kabus görür. Babasının adını sayıklar. Öykü’nün babasının adını sayıkladığını duyan Candan onu teskin eder. Öykü’nün yanına yatar Öykü de ona sarılır. Demir tamirhanenin önüne gelir. Dışarıdaki araba ile ilgili Ahmet’in adamlarıyla konuşarak onları oyalamaya çalışır. Bu sırada Uğur arka kapıdan girer ve Cemal’in iplerini çözer. Arabanın egzosunu bağırtırlar. Bu sırada Ahmet “bağırtmayın şunu” der. Bu sırada Demir’i gören Ahmet bağırmaya başlar. Demir adamlardan birini yumrukla indirir. Cemal de diğer adamını yumruklar. Aşağı inen Ahmet silahını Cemal ve Uğur’a doğrultur. Tam tetiği çekeceği anda Demir yetişir. Ahmet’e yumruk atar. Ne olduğunu şaşıran Ahmet yumruğun etkisiyle bayılır. Demir Cemal’i de alarak kaçmak için hamle yapar. Uğur’a dışarıdaki arabaya binmesini söyler. Demir ve Cemal tam arabaya binecekken Ahmet elinde silahla arkalarından “Cemal” diye seslenir. Demir Cemal’in önüne geçer ancak Cemal onu kenara doğru savurur. Bu sırada Ahmet silahını ateşler ve Cemal’i vurur.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

CEMAL AMELİYATA ALINIYOR

Demir Cemal’i arabaya bindirir Uğur’a gazlamasını söyler. Demir Cemal’e seslenir ancak Cemal bayılır. Demir ve Uğur Cemal’i hastaneye yetiştirir. Cemal acilen ameliyata alınır. Bu sırada Demir Öykü’ye durumu nasıl anlatacağını düşünmektedir. Öykü’ye Doktor İhsan ile ne konuştuğunu açıklamak zorundadır ancak Cemal’in vurulması her şeyi alt üst etmiştir. Bu arad Uğur, yaşanan olaylardan sonra Demir’e polislere ne söyleyeceklerini sorar. Demir gerçekleri anlatacaklarını söyler. Uğur buna pek razı değildir. Demir’e Ahmet duyarsa peşimize düşer” diyerek onu uyarır.

DEMİR GERÇEĞİ AÇIKLIYOR

Demir sabah kahvaltıda ona iliğini verecek kişinin Cemal olduğunu açıklar. Ancak Cemal’in kaza yaptığını ve hastanede olduğunu söyler. Öykü buna inanmaz ve öfkeyle “Bana kötülük olsun diye ilik vermekten vazgeçti değil mi” der. Demir Öykü’nün bu sözleri karşısında şaşırır ama “Hayır, hayır kaza yaptı hastanede şu anda” diyerek onu teselli eder.