Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir’den çok ağır sözler!
Kızım 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir’den çok ağır sözler!
Kızım 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım dizisi 29. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 29. son bölümde; Demir'in evinde herkes uyurken çıkan yangın evi kül ediyor. Kendilerini zorlukla dışarıya atıyorlar. Demir, evini ateşe verenin Ahmet olduğunu öğreniyor. Demir, Uğur ve Cemal ile birlikte Ahmet'in peşine düşüyor. Ahmet'in "benim peşime düşeceğine sevdiklerinin peşine düş" sözleriyle şoke oluyor. İşte Kızım dizisi 29. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 22:36

Kızım 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kızım 29. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Demir’in evi kimliği belirsiz kişlece ateşe veriliyor. Demir kızı ve Candan’ı alevlerden korumak için elinden geleni yapar ancak bir türlü dışarı çıkmayı başaramaz. Uğur evin yandığını öğrendiğinde şok geçiriyor. Demir evsiz kalıyor ve bu zor durumda imdadına Uğur yetişiyor. Demir yaşadığı şoku üzerinden atmaya çalışırken evini yakanın kim olduğunu öğreniyor. Uğur’un polise gitme teklifi Demir’i çıldırtıyor ona ağır sözler sarf ediyor. Bu öfkeden nasibini alan Candan evi terkediyor.  İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 29. SON BÖLÜM ÖZETİ

Demir’in evinin dışında ellerinde benzin bidonlarıyla beliren bazı kimseler evi ateşe veriyor. Bu sırada herkes derin bir uykudadır. Evi duman basar. Demir öksürerek uyanır. Bu sırada Öykü ve diğerleri de korkunç olayın şokunu yaşamaya başlar. Demir, Öyü’yü Candan’ın kucağına vererek dışarı çıkmanın yolunu bulmaya çalışır. Ancak alevler her yeri sarar.

DEMİR ÖYKÜ VE CANDAN’I KURTARIYOR

Bu sırada Uğur’a Demir’in evinin yandığı haber verilir. Uğur şok geçirir. Koşarak eve gider. Gördüklerine inanamayan Uğur içeriye girmek için hamle yapar ancak komşular buna izin vermez. Herkes yangını söndürmek için var güçleriyle çalışır. Sonunda evin kapısını kıran Demir, Öykü ve Candan ile birlikte dışarı çıkar. Öykü evlerinin yanmasından dolayı çok üzülür. İçerideki kedisini kurtarmak için eve girmeye çalışır. Babası ona engel olur ancak Öykü’nün feryatları Demir’i eve girmeye zorlar. Eve girip Öykü’nün kedisini kurtarır.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Sabah itfaiye yangını söndürüp gider. Demir içeride kalan şeyler olduğunu düşünerek eve girer. Gördükleri karşısında dehşete düşer. Evde kullanılabilecek tek bir eşya bile kalmamıştır. Sadece Öykü’nün sevdiği oyuncaklardan birini bulur. Öykü diğer eşyalarını sorduğunda Demir verecek cevap bulamaz. Komşular evden yanan eşyaları çıkarırlar. Öykü gözyaşlarına boğulur. Hep birlikte Uğur’un evine giderler.

EVİ KUNDAKLAYANIN AHMET OLDUĞU ANLAŞILIYOR

Demir polise ifade verir. Polis evin kundaklandığını söyler. Polis ayrıca kamera kayıtlarını topladığını söyleyerek onlara haber vereceğini söyler. Demir ve Uğur yanan eve geri döndüğünde komşulardan birinin oğlu babasının dün gece elinde benzin bidonuyla birilerini gördüğünü onlara haber verir. Evi kundaklayanın tarifini verdiğinde ikisi de bunu yapanın Ahmet olduğunu anlarlar.

DEMİR’DEN UĞUR VE CANDAN’A AĞIR SÖZLER

Demir öfkeden deliye döner. Uğur’un polise gidip haber verme teklifi üzerine iyice çileden çıkar. Uğur’a ağır laflar söyler. Uğur’un evine döndüklerinde ikisinin arasındaki gerilime şahit olan Candan Demir’i sakinleştirmeye çalışır ancak Demir’in öfkesi daha da büyür. Candan’a geri dönüşü olmayan laflar eder. Candan evi terk eder.

Öykü Candan’ın evde olmadığını Demir’e söyler. Demir telefonla Candan’ı arar ancak Candan cevap vermez.

Son güncelleme: 12:52 - 28.04.2019