Kızım 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir’in en zor sınavı! (Kızım 30. Son bölüm izle)

Kızım dizisi 30. son bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 30. son bölümde; Öykü, Candan ve Sevgi'nin ortadan kaybolması Demir'i şoke eder. Candan, Öykü ve Sevgi'yi Ahmet'in adamları kaçırmıştır. Mallarını kaptıran Reşat, Ahmet'in saklandığı eve geliyor. Öykü Reşat'ın babasına kötülük yapmasından korkuyor. Reşat Demir'i arayarak zararını karşılamasını yoksa kızını bir daha göremeyeceğini söylüyor. Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Kızım dizisi 30. son bölüm izleme linki...

Kızım 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir’in en zor sınavı! (Kızım 30. Son bölüm izle)

Kızım 30. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Demir, Uğur ve Cemal, kızları kaçıran Reşat’ın istediği parayı bulmak için Murat’ın kapısını çalıyor. Demir’e ağır hakaretler eden Murat parayı vereceğini ancak bir şartı olduğunu söylüyor. Sevgi rehin tutuldukları yerde fenalaşıyor. Öykü öğretmenini yatıştırmak için korktuğunda ne yaptığını anlatıyor.  31. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM 30. SON BÖLÜM ÖZETİ

Öykü, Candan ve Sevgi evde film gecesi yapar. Bu sırada Demir, Cemal ve Uğur, Ahmet’in peşindedir. Ahmet’in yurt dışından kaçak içki operasyonunu polise ihbar ederek yakalanmasını sağlamak isterler. Kaçak içkilerin boşaltıldığı depoyu uzaktan izlerler. Ahmet de depoya gelir. Fakat bu sırada Demir, Uğur’a polislerin nerede kaldığını “Doğru adresi verdiğinden emin misin” diye sorar.

ARİF BASKINI AHMET’E HABER VERİYOR

Uğur tereddüt eder doğru adresi verdiğini söyler. Demir polislerin gelmemesi durumunda kendisinin Ahmet’in ensesine çökeceğini söyler. Cemal, Demir’i uyararak ona gelmeden önce konuştuklarını hatırlatır. Ahmet’in telefonu çalar. Arayan Arif’tir. Ahmet’e depoya baskın olacağını haber verir. Ahmet panikler. Ahmet’in telaşını gören Cemal bu işte bir terslik olduğunu söyler. Ahmet arabasına binip uzaklaşmak için hamle yaptığında Demir, “Ahmet” diye seslenir. Ahmet arabaya binip uzaklaşırken, onlar da peşine düşerler.

CANDAN, ÖYKÜ VE SEVGİ KAÇIRILIYOR

Ahmet, yaşanan fiyaskodan sonra arabada Demir’den intikam alacağına yemin eder. Ahmet kardeşi ile hızla uzaklaşırken Cemal onların peşindedir. Ahmet telefonla birilerini arayarak, evdekileri almaları talimatını verir. Kovalamaca devam ederken Ahmet telefonla Demir’i arar. Demirden peşlerini bırakmalarını ister. Demir peşini bırakmayacağını söyler. Ahmet “Benim peşime düşeceğine git sevdiklerinin peşine düş” der ve telefonu kapatır. Demir bu sözlerin ardından Cemal’e eve dönmesini söyler. Uğur ne olduğunu sorunca Ahmet’in bir şey yapacağını söyler. Demir, çok telaşlanmıştır. Uğur’a Candan’ı aramasını söyler. Uğur Candan’ı arar ancak cevap alamaz ardından Sevgi’yi arar. Sevgi’den de cevap alamaz. Bu sırada olan bitenden habersiz olan kızlar film arası verir. Bu sırada kapı çalınır. Kapıyı Sevgi açar. Karşısındakine “buyurun” der. Demir, Cemal ve Uğur eve gelirler. İçeriye girdiklerinde şok edici manzarayla karşılaşırlar. Etraf darmadağın edilmiş, Öykü, Candan ve Sevgi evde yoktur.

REŞAT: BENİM İŞİM DEMİR’LE

Demir harekete geçmek ister. Ancak Uğur ve Cemal onu durdurmaya çalışır. Cemal, onları kaçıranların mutlaka arayacaklarını söyleyerek beklemek zorunda olduklarını, ona güvenmesini ister. Ahmet’in saklandığı eve Reşat gelir. Reşat kızların nerede olduğunu sorar. Reşat içeri girdiğinde Candan neler olduğunu sorar. Reşat “sizinle işim yok, benim işim Demir’le” der.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

REŞAT ZARARINI DEMİR’DEN İSTİYOR

Öykü babasına ne yapacağını sorar. Reşat, “babanın bana borcu var” der. Bu sırada Reşat Demir’i arar. Demir, kim olduğunu sorar. Reşat kim olduğunun bir önemi olmadığını söyler. Reşat Demir’e dün akşamki zararını karşılamasını ondan sonra kızını görebileceğini söyler. Demir ne kadar olduğunu sorar. Reşat’ın söylediği rakam çok büyüktür ve Demir’e 24 saat mühlet verir. Demir parayı bulacağını söyleyerek kızıyla görüşmek istediğini söyler. Reşat telefonu Öykü’ye uzatır. Kızıyla konuşan Demir biraz olsun rahatlamıştır.

DEMİR SON ÇARE MURAT’A GİDİYOR

Demir parayı nasıl bulacaklarını kara kara düşünürken, aklına bu parayı verebilecek bir isim gelir. Cemal ve Uğur ile birlikte Murat’ın evine gider. Murat Demir’i görünce Candan’a bir şey mi oldu diye sorar. Demir olayı anlatır. Murat şoke olur. Ancak Demir’e ağır laflar eder. Demir sesini çıkaramaz fakat Cemal dayanamaz müdahale eder. Murat’a “Adamın kızı kaçırılmış. Şaka yapar gibi bir hali mi var” der. Demir’in para istemek için mi geldiniz. Siz hırsız değil misiniz. Bu da bir tezgahsa” der. Demir sonunda “Parayı verecek misin yoksa vermeyecek misin onu söyle” diyerek tartışmayı bitirir.

Cemal parayı geri ödeyeceklerini söyler ardından da “parayı verecek misin” der. Murat vereceğini söyler ancak polise gitme şartı vardır. Cemal bu işlerde polis olmaz dese de Murat, “madem parayı vereceksem polis ile halledeceğiz” der. Bu sırada Sevgi’nin babası Uğur’u arar ve kızının nerede olduğunu sorar. Uğur bir şey diyemez.