Kızım 32. yeni bölüm fragmanı: Candani Demir’in teklifini kabul ediyor

Kızım 32. yeni bölüm fragmanı bugün yayınlandı. Yeni fragmanda; Öykü Candan ve Demir'e akşam yemeği hazırlıyor. Yemekte Demir Candan'a evlenme teklif ediyor. Candan "Biz zaten evliyiz" dediğinde Demir ise "Evliyiz ama formaliteden. Ben usulen de istiyorum" diyor. Candan evlilik teklifini kabul ediyor. Bu anlara şahit olan Öykü ve Uğur çok mutlu oluyor. İşte Kızım 32. yeni bölüm fragmanı...

Kızım 32. yeni bölüm fragmanı: Candani Demir’in teklifini kabul ediyor

KIZIM 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 31. SON BÖLÜM ÖZETİ

Candan, Reşat’ın elinden kurtulmak için rehin tutuldukları evden kaçar. Koşarak bir benzin istasyonuna girer. Çalışana telefon etmesi gerektiğini söyler. Ancak bu sırada Ahmet’in kardeşi onu bulur. Candan’ı arabaya bindirerek tekrar Öykü ve Sevgi’nin de rehin tutulduğu eve geri getirir. Reşat Candan’a “Bu iş hiç hoş olmadı” der.

“BEN DEMİR ADAMIM. BANA BİR ŞEY YAPAMAZLAR”

Candan içeri girdiğinde Öykü telaşla ona sarılır. Candan’a iyi olup olmadığını sorar. Candan iyi olduğunu söyleyerek Öykü’yü rahatlatır. Sevgi ne olduğunu sorar. Candan işe yaramadığını söyler. Sevgi panik haline ne yapacağını sorar. Candan “bilmiyorum” der. Bu sırada Demir, onların bulunduğu eve gelir. Bu sırada babasını gören Öykü ona doğru koşturur. Babasına sarılan Öykü babasına “hadi gidelim” der. Demir, biraz işleri olduğunu sonra geleceğini söyler. Candan da Demir’e onu burada bırakmayacaklarını söylese de Demir cebinden arabanın anahtarını verir. Öykü adamların kötü olduğunu ve “ya sana bir şey yaparlarsa” der. Demir “Bana bir şey yapamazlar. Ben demir adamım. Bana bir şey yapamazlar merak etme” diyerek Öykü’yü teselli etmeye çalışır.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Demir, Candan’a gitmeleri gerektiğini söyler. Candan Sevgi’ye Öykü’yü alıp arabaya gitmesini söyler. Sevgi Öykü’yü götürürken feryatları yürekleri sızlatır. Candan neler olduğunu sorar. Demir, “Lütfen bir şey sorma” der. Candan Demir’e sarılır ve onu dudaklarından öper. “Demir geleceksin değil mi?” diye sorar. Demir başını sallar ardından Candan onu sevdiğini söyler. Demir “ne olur git” der. Candan arabaya biner ve uzaklaşırlar. Öykü gözyaşlarına boğulur. Herkes perişan haldedir. Reşat Demir’in yanına gelir. Demir “Ne yapacaksan yap” dediğinde ise Reşat” Niye çöplüğünde oynamıyorsun, büyüklerin işine karışıyorsun. Beğendin mi yaptığını” diyerek belinden silahını çıkarır ve Demir’in alnına doğru tutar. Ardından tek el silah sesi duyulur.

CANDAN VE SEVGİ İFADE VERİYOR

Öykü, Candan’dan geri dönüp babasını geri almasını ister. Demir cep telefonnu arabada unutmuştur. Öykü babasına ulaşamayacakları için çok üzülür ancak Sevgi ve Candan bir bahane bulur Öykü’yü yatıştırır. Candan Demir’in telefonundan Uğur’u arayarak durumu bildirir ve ardından emniyete gideceklerini söyler. Emniyete geldiklerinde Uğur da orada beklemektedir. Candan ve Sevgi ifade verirler. Candan Sevgi’nin babasına Demir’in kendini onlar için feda ettiğini söyler. Hüseyin Demir’i ne pahasına olursa olsun kurtaracakları sözünü verir.

CANDAN’I YIKAN HABER!

Öykü babasının veda videosunu izler. Babasının ona veda ettiğini gözyaşları içinde seyreden Öykü onun nerede olduğunu sorar. Kimsenin verecek bir cevabı yoktur. Uğur ve Cemal Demir ile ilgili bir haber üzerine emniyete çağırılır. Hüsyin Başkomiser’in odasına girdiklerinde acı haberi alırlar. Hüseyin Demir’in cesedini bulduklarını ve teşhis etmeleri gerektiğini söyler. Uğur şoke olur. İnanmak istemez. Teşhis için morga gittiklerinde Uğur içeri girmeye cesaret edemez. Cemal, Demir’i teşhis eder. Ne yapacaklarını bilemeyen Cemal ve Uğur sonunda haberi vermek için eve giderler. Candan, Cemal’e ne olduğunu Demir’in nerede olduğunu sorar. Cemal için acı haberi vermek hiç de kolay değildir. Sonunda gözyaşları içerisinde “başımız sağolsun” der. Candan şoke olur. Cemal’in ne demek istediğini anlayamamıştır. Gözyaşları içerisinde “Ne diyorsun sen” diye sorar. Cemal “Demir’i kaybettik” der. Candan yıkılır. Ayakta durmakta zorlanırken hıçkırıklara boğulur.

İşte reyting yarışının kazananı İlginizi Çekebilir İşte reyting yarışının kazananı

 

Kızım dizisinin Öykü'sü Beren Gökyıldız kimdir? İlginizi Çekebilir Kızım dizisinin Öykü'sü Beren Gökyıldız kimdir?