Kızım 34. final bölümü yayınlandı! Öykü erdi muradına! (Kızım final bölümü izle)

Kızım final bölümü ile ekrana veda etti. Kızım 34. Son bölümde; Demir’in parayı çalmadığı aksine olayın bir yanlış anlaşılma olduğu sonunda anlaşılıyor. Demir Candan ile evlenirken Uğur ve Sevgi de muratlarına eriyor. Mahallede çifte düğün yapılıyor. Öykü babasıyla dans ederken mutluluğun tadını doyasıya çıkarıyor. Artık kötü günler geride kalmıştır ve sevdikleri ile beraber güzel günlerin ilk adımlarını atıyor. Kızım son bölümde başka neler yaşandı? Kızım 34. Bölüm izleme linki ve final bölümü hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

Kızım 34. final bölümü yayınlandı! Öykü erdi muradına! (Kızım final bölümü izle)

Kızım 34. final bölümü bugün yayınladı. TV 8'de yayınlanan Kızım dizisinin 34. son bölümde; Öykü bası ve Uğur'un mutlu günlerinde doyasıya eğleniyor. Artık tüm sevdikleri bir aradadır. Hissettiklerini kelimelere döken Öykü bunları sınıfta arkadaşlarıyla paylaşıyor. Yazdıkları öğretmeni ve arkadaşlarını çok duygulandırırken ailem dediği Uğur'u, Cemal'i öğretmenini, Hacı Nine'sini ve arkadaşlarını anlatıyor ve “eskiden çok yalnızdım ama şimdi çok kocaman bir ailem var” diyor. İşte Kızım 34. final bölüm izleme sayfası…

KIZIM 34. BÖLÜM ÖZETİ: FİNAL BÖLÜMDE NELER OLDU?

Öykü parkta bulduğu paranın Ömer'e ait olduğunu ve babasının onu sahibine teslim edeceğini söylemesiyle rahatlamıştır. Demir sabah Cemal ve Uğur ile birlikte çıkarken parayı Ömer'e teslim edeceğini söyler. Parayı cebine koyar ve yola çıkar. Bu sırada Candan Öykü'nün odasına girer. Parayı sorduğunda Öykü “ben bu işi nasıl yaptım” diyerek utancından yorganın altına saklanır. Candan onu teselli etmeye çalışır. Ona çocuk olduğunu bazen hata yapabileceğini söyleyerek “Geçti gitti bak. Baban düzeltecek hatayı. Parayı teslim edecek. Üzülme. Bir daha böyle bir şey yapma” der. Öykü bir daha asla yapmayacağını söyler. Bu sırada çay bahçesine gelen Demir Ömer'i sorar. Ömer'i beklemek ve çay içmek için masaya oturur. Aynı sırada diğer masalardan birinde oturan iki kişi Demir'in cebindeki zarfı fark eder. Ömer'in kaybettiği para ile ilgili anlattıklarını konuşurlar. Demir'i de tanıdıkları için Ömer'in parasını onun çaldığından şüphe ederler. Öykü Candan'ın hazırladığı kahvaltıyı doğru düzgün yemez. Aklı babasındadır.

Candan Öykü'ye hazırlanmasını söyler. Demir ise daha fazla bekleyemeyeceğini söyleyerek garsona Ömer'in onu aramasını söyler ve işe gitmek için dışarıya çıkarken Ömer'i görür.

DEMİR'İ ŞOKE EDEN SUÇLAMA

Ömer'in yanında polisler vardır. Polisler hakkında şikayet olduğunu söyler. Demir şoke olur. Polislere bir yanlış anlama olduğunu söyler ancak polisler koluna girer eve derdini karakolda anlatmasını söyleyerek kolundan tutup götürürler. Candan ve Öykü durakta beklemektedir. Demir polislere kendisinin bir şey yapmadığını anlatmaya çalışsa da polisler dinlemez. Bu sırada babasını polislerin arasında gören Öykü ona doğru koşturur. Demir Öykü'yü görünce ne diyeceğini bilemez.

OLAY SONUNDA ANLAŞILIYOR

Parayı Demir'in çalmadığı aksine parayı Ömer'e teslim etmek için geldiği ve olayın tamamen yanlış bir anlaşılmadan kaynaklandığı ortaya çıkar. Demir ve Öykü bu kötü olaydan da kurtulur. Demir babasının Candan ile Uğur amcasının da çok sevdiği öğretmeni ile evlenmesiyle artık yaşadıkları tüm kötü günleri geride bırakır. Yapılan çifte düğünde Öykü'nün mutluluğu yüzünden okunur.

Loading...