Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızım 5. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü’nün annesi hayatta (Kızım 4. Son bölüm izle)
Kızım 5. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Öykü’nün annesi hayatta (Kızım 4. Son bölüm izle)
Kızım dizisi 4. bölüm yayınlandı. TV8’de yayınlanan Kızım 4. son bölümde; Uğur tabloları çalmaya çalışıyor. Fakat yakayı ele veriyor. Candan'ın arkadaşı Murat içten içe Demir'e kin besliyor. Öykü'nün okulda başı derde giriyor. İşte Kızım dizisi 4. son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Ekim 2018 - 22:29

Kızım 4. son bölümü bu akşam TV8’de yayınlandı. Son bölümde; Demir Öykü’nün teyzesinin peşine düşüyor. Öykü’nün annesinin hayatta olduğunu öğrenir. Candan, Öykü’den ailesini anlatmasını ister. Uğur tabloları çalarken yakalanır. 5. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….

KIZIM 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KIZIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 4. SON BÖLÜM ÖZETİ

Uğur, Candan ve kızı Öykü’yü geride bırakmaya niyetlenir. Kızına bir mektup bile yazar. Tam o sırada arkadaşı bir kamyonet ile çıkagelir. Amacı Candan’ın evindeki tabloları almaktır. Demir Uğur’a engel olur. Polisi arar ve Uğur’u yakalatır.

Bu arada Murat, Candan’a Demir ile ilgili bir araştırma yaptırdığını söyler. Öykü eve geldiğinde evde kimseleri bulamaz. Karakol çıkışında Murat’ın arabada Uğur ile ilgili sözleri Demir’in canını sıkar. Eve döndüklerinde Candan, Öykü’ye olan biteni anlatır. Babasının nasıl bir kahraman olduğunu anlatır.

MURAT DEMİR’E KİN BESLİYOR

Murat, Demir’e içten içe kin beslemektedir. Candan’a Demir’i kötülemeye çalışır. Yaptığı araştırmadan birşeyler bulamamasını bile kötü bir şeymiş gibi anlatır. Murat ve Candan’ın konuşmalarına Öykü şahit olur.

Demir’in yanına giden Öykü, Cemal’in ona gönderdiği mesajı söyler. Demir hışımla dışarı çıkar Cemal’i bulur. Kızına bulaşmamasını söyler ve kafa atar.

 

CANDAN ÖYKÜ’YE AİLESİNİ SORAR

Akşam yemeğinde Candan Öykü’ye ailesi ile ilgili sorular sorar. Öykü herşeyi anlatır. Aslında ona teyzesinin baktığını da itiraf eder. Babasının hayatta olduğundan bile haberi olmadığını, eğer olsaydı kimselere bırakmayacağını da söyler.

KIZIM 4. BÖLÜM İZLE

DEMİR’İN VİCDAN AZABI

Uğur’un yakalanmasından sonra vicdan azabı çeken Demir, Uğur’un evine gider ve annesine Uğur’un şehir dışına gittiğini birşeylere ihtiyacı olduğunda onu aramasını söyler. Gece eve döndüğünde anahtarları yanına almadığını farkeder. Çok geç olmuştur. Eve giremeyince dışarda yatmak zorunda kalır.

Demir sabah kahvaltıda Öykü’ye yabancılarla bir daha konuşmamasını tembih eder. Bu arada böyle bir durumda kalması durumunda ona neler yapacağını anlatır.

DEMİR JİLETLE YENİ BİR ANLAŞMA YAPAR

Candan, Şimşak’in satıldığını öğrenir. Çok üzülmüştür. Öykü sınıfta arkadaşı Mertcan ile boş derste sınıftan kaçarlar. Okulun yanındaki koruluğa giderler. Demir, kendini telefonla arayıp tehdit eden Jiletin yanına gider. Yeni bir anlaşma yapar ancak bir şartı vardır. Tabloları istiyorsa Öykü’nün teyzesini bulmak zorundadır.

JİLET TEYZEYİ BULUYOR

Demir, Uğur’u görmek için nezarethaneye gider. Jiletle anlaşma yaptığını ve bu işi halledeceğini söyler. Uğur da, Demir’den anasına sahip çıkmasını başka birşey istemediğini söyler. Nezarethaneden çıktığında Jilet, Demir’i telefonla arar ve Öykü’nün teyzesini bulduğunu haber verir.

Adresi alan Demir, Öykü’nün teyzesini bulmaya gider. Fakat evde bulamaz. Nerde olduğunu öğrenmek için cep telefonunu vermek zorunda kalır. Öykü sabah kalktığında babasını yatağında bulamayınca telaşlanır. Candan’a onu terkettiğini söyleyince Candan onu teselli etmeye çalışır.

ÖYKÜ’NÜN BAŞI DERTTE

Mertcan ile yaptıkları kaçış Öykü’nün başını derde sokar. Öğretmeni Mertcan ile oturmasına izin vermez ve onu  başka bir sıraya oturtur. Bu arada Demir, Öykü’nün teyzesini bulacağı adrese gider yine bulamaz. Kapıyı açan annesinden nereye gittiğini öğrenir.

Teyzesini havalimanında bulur. Konuşacakları olduğunu söyler. Öykü’nün gerçek teyzesi olmadığını ve Öykü’nün gerçek annesinin hayatta olduğunu öğrenir. Öykü’nün ona nasıl geldiğini anlatır. Demir, Öykü’nün gerçek babası olup olmadığını ve 8 sene sonra neden bırakıp gittiğini sorar. Teyzesi nedenini Öykü’ye sormasını ister. Israrla sormasına rağmen nedenini öğrenemez.

Son güncelleme: 00:22 - 16.10.2018