Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demir gerçeği öğrenecek mi? Kızım 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kızım 8. son bölüm izle)
Demir gerçeği öğrenecek mi? Kızım 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kızım 8. son bölüm izle)
Kızım 8. son bölümü bu akşam TV8'de yayınlandı. Son bölümde; Sosyal Hizmetler görevlilerinin ani ziyareti karşısında Demir ne yapacağını şaşırır. Arkadaşı Uğur'un annesi ile birlikte kaldıkları eve gelen görevlilerin sorduğu soruya Öykü'nün verdiği cevap herkesi şaşırtır. Demir'i arayan Doktor İhsan sonunda Öykü’nün hastalığını anlatır. Öykü'nün doktorla yaptığı görüşmeden sonra birden bire ortadan kaybolması Demir'i çok korkutuyor. Cemal, Uğur ve Demir'e tuzak kuruyor... Peki 9. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kızım dizisi son bölümde yaşananlar….
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Kasım 2018 - 22:45

Kızım dizisi 8. son bölüm yayınlandı. TV8'de yayınlanan Kızım 8. son bölümde; Öykü Mertcan’ın doğum günü için hazırlanıyor. Demir kızının güzelliği karşısında kelimeleri bir araya getirmekte zorlanıyor. Doktoru hastalığını babasından saklayamayacaklarını söylese de Öykü’nün cevabı onu çaresiz bırakıyor. Demir Öykü’nün doktorundan gerçeği öğrenecek mi? Peki Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Kızım dizisi 8. son bölüm izleme linki…

KIZIM 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

kizim-dizisi

KIZIM 8. SON BÖLÜM ÖZETİ

Öykü, Doktor İhsan’ın muayenehanesine gelir. İhsan şaşırır. Babası ile konuşması gerektiğini söyleyince Öykü onunla konuşmasını ister. İhsan’a babası ile ilgili geçmişi anlatır ve hastalığını onun öğrenmemesi gerektiğini söyler. Öykü hasta olduğunu bildiğini söyler. Hastalığını kimseye söylememesini ister. Ona durak isimlerini sayarak iyi olduğuna inanmasını ister.

“EĞER SÖYLERSEN BEN YOK OLURUM”

Babasına hastalığından bahsetmemesini aralarında bir sır olarak kalmasını ister. İhsan’a yalvarır. Doktor İhsan babasına söylemek zorunda olduğunu söyleyince, Öykü eğer babasına bu sırrını söylerse ben yok olurum der. İhsan bunu neden istediğini sorunca, Öykü hastalığını öğrenince onu terk edeceğini söyler.

Bu arada Demir, Öykü’den haber alamayınca panikler. Korkmaz, Uğur’a yeni işle ilgili yapması gerekenleri anlatır. Uğur gidince telefonla Cemal’i arar ve durumu anlatır. Uğur, Demir’e Korkmaz ile konuşmalarını anlatır ve akşama ikisini de beklediğini söyler. Demir, Öykü’nün kayıp olduğunu onu aradığını söyler.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

ASU HIRSIZLIK YAPIYOR

Asu girdiği bir marketten içki çalar. Demir çok korkmuştur. Öykü hiçbir yerde yoktur. Uğur’da onu bulamadığını söyler. Demir, herşeyden kendini sorumlu tutar. Tam pansiyona dönerlerken Öykü’yü bulurlar. Demir, öfkeden bağırmaya başlar ve ona bu saate kadar nerede olduğunu sorar. Öykü, kediye süt verdiği yalanını söyler.

Pansiyonda Candan ikisini beklemektedir. Öykü’ye Candan’ın yanında da bağırmaya devam eder. Candan, babasının onu çok merak ettiğini söyler. Candan, Demir’e sakin olmasını söyler ve kliniğe gider. Öykü babasından özür diler. Demir yumuşamıştır.

CEMAL’DEN BÜYÜK TUZAK

Asu annesinin mezarını ziyaret eder. Annesi ile konuşur. Annesine torunu Öykü’yü anlatır. Akşam Candan pansiyona gelir. Demir’e ne yaptıklarını sorar. Demir sorunu çözdüklerini anlatır. Bu sırada Uğur Demir’i arar ve Korkmaz’ın kendilerini beklediklerini söyler. Demir, ertelemesini söylese de Uğur bunun imkansız olduğunu söyler. Candan, konuşmalara kulak misafiri olur. Demir Öykü’yü Candan’a emanet eder ve Uğur’un yanına gider.

UĞUR VE DEMİR UCUZ KURTULUYOR

Uğur ve Demir, Korkmaz’ın onlara oynadığı oyundan habersiz işi bitirmeye giderler. Korkmaz durumu Cemal’e haber verir. Cemal, uzaktan onları takip etmektedir. Uğur ve Demir Korkmaz’ın kendilerinden istediği vazoyu çalmayı beceremezler. Cemal, hırsızlığı polise haber vermiştir ama Uğur ve Demir’in erkenden çıkmaları tüm planları alt üst etmiştir. Demir ve Uğur polisin geldiği görünce bu işte bir iş olduğunu anlar.

 

Son güncelleme: 23:58 - 27.11.2018