Kızlarım İçin 4. yeni fragman geldi mi? Yaşar hapisaneden kaçıyor mu? Kızlarım İçin 3. bölüm izle

Kanal D'nin yeni dizilerinden Kızlarım İçin 3. son bölüm yayınlandı. Yaşar hapisten kaçıyor mu? Sumru’nun kurtarılmasıyla biraz olsun mutlu olan kızlar eve haciz gelip sokağa atılınca hepten kahrolur. Kızlarım İçin 4. bölüm yeni fragman geldi mi? İşte Kızlarım İçin yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılar...

Kızlarım İçin 4. yeni fragman geldi mi? Yaşar hapisaneden kaçıyor mu? Kızlarım İçin 3. bölüm izle

Kanal D’nin yayın hayatına yeni başlayan Kızlarım İçin dizisi 3. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar ve Sanem Yeles’in oynadığı dizinin senaryosunu Zehra ve Zülküf Yücel yazıyor. Dizi tutkunları Kızlarım İçin yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. Kızlarım İçin yeni fragman ve son bölüm izleme linki haberimizde…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Sumru'nun kurtarılmasıyla biraz olsun mutlu olan kızlar eve haciz gelip sokağa atılınca hepten kahrolur. Yağız ve Egemen onlara yardım etmek için çırpınırken Alper bu borcu kendinin ödeyeceğini söyler. Hacer oğlu Alper'i Kumru'dan korumak için Kumru'ya Yağız'ların evinde bakıcılık işi ayarlar. Baş ağrıları artan Egemen, Sumru'dan etkilenmeye başlamıştır.

Kumru eve gelen haciz için para kazanmaya uğraşırken aklının bir köşesinde hep kardeşleri vardır. Sumru'nun Zübeyir'e olan nefretini fark eder ve bunun nedenini sorgulamaya başlar, bir de orta da Sumru'nun kaybolan intihar mektubu vardır.

Bu arada kızlarına kavuşmak ve onları bu çektikleri acılardan kurtarmak isteyen Yaşar, öldürülen koğuş arkadaşının yerine geçerek hapisten kaçabilecek mi?

Kızlarım İçin yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN

KIZLARIM İÇİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir'in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır.

Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri zavallı Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM İZLE