Kızlarım İçin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kızlarım İçin 4. son bölüm izle

Kanal D'nin yeni dizisi Kızlarım İçin 4. bölüm yayınlandı. Yaşar evlerine gelen haczi kaldırabilmek ve kızlarına yardımcı olabilmek için Tayfun'un ona verdiği işi kabul etmek zorunda kalır. Kızlarım İçin dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. İşte Kızlarım için yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında merak edilenler...

Kızlarım İçin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kızlarım İçin 4. son bölüm izle

Kızlarım İçin 4. bölüm yayınlandı. Tayfun’un verdiği işi kabul etmek zorunda kalan Yaşar’ı nasıl bir tehlike beklemektedir? Dizi severler Kızlarım İçin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kızlarım İçin yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

 

Kumru da haciz sebebiyle Yağız’ın annesi Semiha Hanım’a bakıcılık yapmaya başlar. Bu haberi duyan Alper, Kumru’ya nasıl bir tepki verecek? Öte yandan Sumru ve Egemen arasında yaşanan yakınlaşma evlilik teklifi getirir. Herkesi şok eden evlilik teklifi nasıl sonuçlanacaktır?

ÖNCEKİ BÖLÜMÜN ÖZETİ

Sumru'nun kurtarılmasıyla biraz olsun mutlu olan kızlar eve haciz gelip sokağa atılınca hepten kahrolur. Yağız ve Egemen onlara yardım etmek için çırpınırken Alper bu borcu kendinin ödeyeceğini söyler. Hacer oğlu Alper'i Kumru'dan korumak için Kumru'ya Yağız'ların evinde bakıcılık işi ayarlar. Baş ağrıları artan Egemen, Sumru'dan etkilenmeye başlamıştır.

Kumru eve gelen haciz için para kazanmaya uğraşırken aklının bir köşesinde hep kardeşleri vardır. Sumru'nun Zübeyir'e olan nefretini fark eder ve bunun nedenini sorgulamaya başlar, bir de orta da Sumru'nun kaybolan intihar mektubu vardır.

Bu arada kızlarına kavuşmak ve onları bu çektikleri acılardan kurtarmak isteyen Yaşar, öldürülen koğuş arkadaşının yerine geçerek hapisten kaçabilecek mi?

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN İZLE

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM İZLE