Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızlarım İçin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı? Kızlarım İçin 6. son bölüm izle
Kızlarım İçin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı? Kızlarım İçin 6. son bölüm izle
Kızlarım İçin, 5. son bölüm yayınlandı. Kumru Yağız’ın aşkına nasıl karşılık verecek? İzleyiciler Kızlarım İçin yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Peki Kızlarım İçin yeni fragman geldi mi? İşte Kızlarım İçin son bölüm özeti, son bölüm izleme linki ve daha fazlası..
Magazin 9 Ocak 2018 - 23:20

Kanal D’nin yeni dizilerinden Kızlarım İçin 5. son bölüm ile ekranlara geldi. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay ve Elifcan Ongurlar’ın yer aldığı dizide baba ve kızlarının başından geçen olaylar anlatılıyor. Kızlarım İçin, son bölümde Yaşar kızlarını kurtarmak için eline silah alıyor. Dizi severler Kızlarım İçin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kızlarım İçim ile ilgili son gelişmeler…

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN


Yaşar kızlarını kurtarmak için eline silah alıp, mahallelinin karşısına geçerek tehdit eder. Mahalledeki namus bekçileri korkularından kaçıp saklanacak delik ararken Zübeyir ve Hacer için asıl korkulu günler yeni başlamaktadır. Elinde silahla Yaşar’ı görünce iyice panikleyen Zübeyir ve Hacer yeni bir plan kurarlar. Yaşar’a istediğini verip Ayten'in aşığını elleriyle teslim edeceklerdir. Ama nasıl?

Diğer tarafta kızlar için sular bir türlü durulmaz. Her yeni gün, yeni bir bela kapılarını çalar. Egemen'i tavlamak için her yolu deneyen Sumru, başarılı olamayınca kendine yeni bir çıkış yolu, yeni bir kurtuluş kapısı aramaya başlar. Ama kurtuluş sandığı şey aslında başını daha da belaya sokacaktır. Kumru ise kendini kardeşlerine adamış, onlar için çırpınırken aşk kapısını bir kez daha çalar. Bu sefer Alper değil Yağız'dır karşısındaki…

Ve kardeşlerin belki de en bahtsızı zavallı Selva, kocasının onu aldattığından habersiz, oğlu için çırpınırken gerçeklerle yüzleşmeye adım adım yaklaşır.

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM

KIZLARIM İÇİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir'in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir.

Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri zavallı Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

Son güncelleme: 09:05 - 12.01.2018