Kızlarım İçin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kızlarım İçin 5. son bölüm izle

Kızlarım İçin dizisinin 5. son bölümü yayınlandı. Son bölümde kızlar büyük bir tehlikeye giriyor. Yaşar kızlarından uzak durmaya, onların hayatını daha fazla zorlaştırmamaya karar veriyor. Kızlarım İçin yeni fragman yayınlandı. Kızlarım İçin son bölüm izleme linki ve detaylar haberimizde..

Kızlarım İçin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kızlarım İçin 5. son bölüm izle

Kanal D’nin dizisi Kızlarım İçin 5. son bölüm yayınlandı. Yaşar’ın yüzünden Kumru sorguya alınmıştır. Beklenmedik olaylar baba ve kızların yüzleşmesine neden olur. Dizi severler Kızlarım İçin yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte ayrıntılar…

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Kızlarım İçin 5. Bölümde Hacer ve Zübeyir’in yaptıkları plan yüzünden tüm mahalle halkı kızlara karşı cephe alıyor! Zor durumda kalan kızların imdadına kim koşacak? Yaşar, onlar için bir şey yapabilecek mi? Kızlarım İçin yeni bölümde, Kumru, son yaşanan olaylardan sonra babasına uzak durmasını söyler. Tüm kızlarından uzak durmak zorunda kalan Yaşar, duydukları karşısında yıkılır. Sumru, mutlu bir birlikteliğe adım atmak üzeredir. Lakin bu mutluluk çok uzun sürecek gibi görünmez.

Egemen’den gelen beklenmedik hamle Sumru’nun tüm hayallerini bir anda yıkar. Peki Sumru şimdi ne yapacaktır? Egemen, bu durumu ona nasıl açılayacaktır? Öte yandan Alper, Kumru’dan ayrılmak istememektedir. Ancak Kumru, artık eskisi gibi olmadığını ve her şeyi geri bırakmaları gerektiğini söyler. Hacer’in baskısı ikiliyi ayırmaya yetecek midir? Bu durumda Yağız nasıl bir hamle yapacaktır? Annesinin mezarına giden Hüma, aniden ortadan kaybolur. Hüma’nın kaybolduğunu öğrenen Yaşar ve kızlar, büyük telaşa kapılır. Peki Hüma’yı kim, nerede bulacaktır?

Yaşar polislerin elinden kurtulur kurtulmasına ama kızları için nasıl büyük bir tehlike olduğunu fark eder. Onun yüzünden Kumru sorguya alınmıştır. Yaşar kızlarından uzak durmaya, onların hayatını daha fazla zorlaştırmamaya karar verir. Ama beklenmedik olaylar Yaşar'ı kızlarıyla yan yana getirir. Hem de hepsiyle birden.

İlk önce annesinin öldüğünü öğrenen Hüma ortalardan kaybolur. Ardından da Hacer ve Zübeyir'in yaptığı planla kızlar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Yaşar kızlarını kurtarabilecek mi? Yoksa kızların alt üst olan hayatları daha da mı perişan olacak? Bir babanın kızları için neler yapabileceğini gösteren bu büyük imtihandan Yaşar nasıl çıkacak?

KIZLARIM İÇİN YENİ FRAGMAN

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM